Fornavn Etternavn Tittel Firma E-post
Edvin Tønder Leder Aktive Studenters Forening edvin95@hotmail.no
Elisabeth Valerie Hauge Bookingleder Aktive Studenters Forening bookingleder@asfbergen.no
Lisa Drevland Nestleder Aktive Studenters Forening nestleder@asfbergen.no
Viktoriia Smirnova Sosialansvarlig Aktive Studenters Forening sosial@asfbergen.no
Kristoffer Leistad Produsent Aronnesrocken kleistad@gmail.com
Torgeir Ekeland Festivalsjef Aronnesrocken/Styret i NKA tekeland@gmail.com
Frode Bjørnstad Programansvarlig Asker kulturhus frode.bjornstad@asker.kommune.no
Carina Fjørtoft Vikarierende daglig leder/partneransvarlig Barnefestivalen AS/Miniøya carina@minioya.no
Isak Harbitz Bookingsjef Buktafestivalen isak@bukta.no
Egil Bye Damsgård Festivalsjef Buktafestivalen egil@bukta.no
Marianne Saus Styreleder Buktafestivalen marianne@bukta.no
Sigbjørn Rykkje Frivilligansvaleg Bygdalarm sigbjorn@bygdalarm.no
Ulrich Bang Sørensen Daglig leder Byscenen Drift AS ulrich@byscenen.no
Kim Aasli Bookingansvarlig Byscenen Drift AS kim@byscenen.no
André Titland Salgssjef Chateau Neuf / Det Norske Studentersamfund salgssjef@neuf.no
Linn Cecilie Andresen Daglig leder Chateau Neuf / Det Norske Studentersamfund dagligleder@neuf.no
Marthe Heggenhougen Fungerende daglig leder Cosmopolite Scene marthe@cosmopolite.no
Anna Sienkiewicz Produksjonsleder Cosmopolite Scene ania@cosmopolite.no
Ida Sten Direktør Det Norske Studentersamfund ida@1813.no
Sofie Brunvoll Bookingansvarlig Det Norske Studentersamfund sofie@1813.no
Knut Harald Pleym Daglig leder Drammen Scener knut@drammenscener.no
Kaja Rosholt Produsent Union Scene Drammen Scener kaja@drammenscener.no
Ragnhild Severeide Festivalsjef Eggstockfestivalen hallo@eggstock.no
Johannes Øvland Markedssjef Espos Norge AS johannes@espos.no
Ronny Hanssen Daglig leder Espos Norge AS ronny@espos.no
Daidalos Dahle Bookingansvarleg Festidalen og 100 Dagar daidalos@festidalen.no
Viktor Emanuel Sanden Espedal Daglig leder Festival Uten Navn viktorsanden@hotmail.com
Fredrik Ulla Staurset Prosjektleder - Festivalsjef Festival Uten Navn Fredrik.ullastaurset@icloud.com
Bjørn Granlund Markedssjef Festival Uten Navn bjorno.granlund@gmail.com
Karan Singh Prosjektleder Festival Uten Navn karan-1995@hotmail.com
Glenn Andre Richard Prosjektleder Festival Uten Navn glennandre.richard@gmail.com
Hermann Ørn Vidarsson Festivalsjef Festningen AS hermann@event-selskapet.no
Eirik Brevik Markedskoordinator Festningen AS eirik@event-selskapet.no
Eirik Hagerup Produksjonsleder Festspillene i Nord-Norge eirik@festspillnn.no
Tine Skjold NUK-Produsent Festspillene i Nord-Norge tine@festspillnn.no
Mariann Bjørnelv Daglig leder Folken/Styret i NKA mariann@folken.no
Sara Jeanine Heidenstrøm Kulturkonsulent Fredrikstad kommune St.croix-huset sarajeanine@gmail.com
Line Eger-Heed Kulturkonsulent Fredrikstad kommune St.croix-huset lhee@fredrikstad.kommune.no
Remi Tystad Festivalsjef Gloppen Musikkforum - Glopperock remi@glopperock.no
Morten Johansen Dagligleder Havnafestivalen trenaevent@gmail.com
Harald Carlsen Økonomi ansvarlig Havnafestivalen post@havnafestivalen.no
Solveig Røine Daglig leder/Eier Hos Solveig solveig@jovialen.no
Mikael Ressem Ovner /Partner IMPRESSARIO post@impressario.no
Marit Stokkenes Markedsansvarlig Interkultur maritstokkenes@gmail.com
Anton Solberg Styreleder Kadetten AS og Styreleder Sommerøya AS Kadetten AS og Sommerøya AS antonsolberg@sommeroya.no
Roar Bustad Scenemester og logistikk ansvarlig Kimen kulturhus Roar.Hareland.Bustad@stjordal.kommune.no
Ole Ivar Teigen Produsent Kimen kulturhus Ole.Ivar.Teigen@stjordal.kommune.no
Julie Forchhammer Dyrepasser Klimakultur julieforchhammer@gmail.com
May Linn Heggertveit Bydelsansvarlig Lie bydelshus maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no
Arnt-Ivar Naustdal Festivalsjef Malakoff Rockfestival arntivar@malakoff.no
Gunn Guddal Adminsitrasjonssjef Malakoff Rockfestival gunn@malakoff.no
Kristin Sandal HMS og miljøansvarleg Malakoff Rockfestival kristin@malakoff.no
Aili Guttorm Festivalsjef Márkomeannu aili@markomeannu.no
Runa Lunde Strindin Festivalsjef Midgardsblot runa.strindin@gmail.com
Linda Halvorsen Økonomisjef Midgardsblot linda@midgardsblot.no
Ellisif R. Vestad Salg og sponsorsjef Moldejazz ellisif@moldejazz.no
Cecilie Nogva Produsent Moldejazz cecilie@moldejazz.no
Hans-Olav Solli Festivalsjef Moldejazz hansolav@moldejazz.no
Bente Maridal Hoflandsdal Økonomisjef Moldejazz bente@moldejazz.no
Leif Oskar Helseth Restaurantansvarlig Moldejazz leifoskar@moldejazz.no
Therese Østby Haugen Produsent Moldejazz/Styret i NKA therese@moldejazz.no
Ante Giskeødegård Eier Momentium ante@momentium.no
Lars Giskeødegård Eier Momentium Live lars@momentium.no
Karoline Røed Tønnesen Prosjektleder Music Norway karoline@musicnorway.no
Kathrine Synnes Finnskog Direktør Music Norway kathrine@musicnorway.no
Aleksander Stensen Acoustics Systems Engineer NNNN aleksander@nnnn.no
Aleksander Haugen Prosjektansvarlig Norsk jazzforum aleksander@jazzforum.no
Andreas Sørensen Rådgiver kommunikasjon og marked Norske Konsertarrangører andreas@konsertarrangor.no
Nyaling Saidy Kiil Arrangørfaglig rådgiver Norske Konsertarrangører nyaling@konsertarrangor.no
Joakim Weibull Arrangementssjef & NK Olavsfestdagene joakim@olavsfest.no
Ida Kvithammer Billett, marked og sponsorkoordinator Olavsfestdagene ida@olavsfest.no
Sigrid Sørflakne Økonomi- og Administrasjonssjef Olavsfestdagene i Trondheim sigrid@olavsfest.no
Marit Glimstad Program- og markedssjef Olavshallen marit.glimstad@olavshallen.no
Eva Graf-Andresen Arrangementssjef Olavshallen AS eva.graf-andresen@olavshallen.no
Pernille Elise Jørgensen Teknisk produsent Opera Østfold pernille@operaostfold.no
Alexandra Archetti Stølen Festivalsjef Oslo World/Styret i NKA alexandra@osloworld.no
Gøran Aamodt Festivalsjef Parkenfestivalen goran@parkenfestivalen.no
Stig Børge Kaspersen Sponsor- og arenasjef Parkenfestivalen stig@parkenfestivalen.no
Bård Flikke Festivalsjef Pstereo flikke@pstereo.no
Fredrik Rørstad Lillegraven Salg- og markedsansvarlig Pstereo fredrik@pstereo.no
Jon Vu-Yen Nguyen Kommunikasjonsansvarlig Pstereo jon@pstereo.no
Merete Moum Lo Daglig leder/styremedlem Pstereo/Styret i NKA merete@pstereo.no
Tor André Moritsgard Daglig leder Rabalderfestivalen tor@rabalderfestivalen.no
Eivind Fadnes Festivalsjef Rabalderfestivalen eivind@rabalderfestivalen.no
Jørgen Krogset Dalene Bookinggruppe Rabalderfestivalen jorgen@rabalderfestivalen.no
Anders Leikarnes Head of activities Rabalderfestivalen anders@rabalderfestivalen.no
Åsa Paaske Gulbrandsen Styreleder Rabalderfestivalen/Styret i NKA aasa@rabalderfestivalen.no
Stian Johansen Festivalsjef Rakettnatt stian@rakettnatt.no
Sandra Márjá West Festivalsjef Riddu Riđđu festivála sandra@riddu.no
Erle Båtdsdatter Sæther Bargi Riddu Riđđu festivála erlesaether@hotmail.com
Elen Ravna Bargi Riddu Riđđu festivála elenravna@gmail.com
Frode Henriksen Administrativ leder Riddu Riđđu Festivála frode@riddu.no
Rune Valle Tangen PR- og markedsansvarlig Rockefeller / Auditorium AS rune@rockefeller.no
Erik Fosland Styreleder ROCKSLO erik@rockslo.no
Siv janna Glømmi Styret - Rekrutteringsansvarlig ROCKSLO sivjanna@rockslo.no
Espen Pedersen Styret - Filmfotograf ROCKSLO espen@rockslo.no
Maria Anette Tanderø Berglyd Styret - Produksjon ROCKSLO maria@rockslo.no
Philippa Taube Styret - Markedsføring/Promo ROCKSLO philippa@rockslo.no
Jørgen Aass Daglig leder S Plan jorgen@splan.no
Stian Strømseth Senior Rådgiver/ Partner S Plan stian@splan.no
Brita Triumf Styreleder Samisk Musikkfestival brita@samieasterfestival.com
Elisabeth Dahl Kulturhussjef Sandnes Kunst-og kulturhus ed@sandnes-kulturhus.no
Heine Strømme Festivalsjef Sommerbris heine@sommerbris.com
Nicolai Solheim Arena og produksjon Sommerbris nicolai@sommerbris.com
Martha Lyse Daglig leder STAR martha@star-rogaland.no
Erik Johan Egenes Pressesjef Stiftelsen by:Larm erik@bylarm.no
Mina Evenrud Daglig leder Stiftelsen by:Larm mina@bylarm.no
Marit Johansen Kommunikasjonssjef Stiftelsen by:Larm marit@bylaram.no
Nina Kleven Daglig leder Stiftelsen EnergiMølla Drift nina@energimolla.no
Kjetil Lurås Bookingansvarlig /produsent Stiftelsen EnergiMølla Drift kjetil@energimolla.no
Robert Skrolsvik Produsent Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum rskrolsvik@lillestrom-kultursenter.no
Guro Hovind Berntsen Administrasjonssjef for salg og marked Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum gberntsen@lillestrom-kultursenter.no
Maria Hardang Daglig Leder Stiftelsen Studentkroa i Bø maria@kroaibo.no
Stine Arntzen Utvalgenes representant Stiftelsen Studentkroa i Bø ur@kroaibo.no
Henrik Schjerven Frivilligkoordinator Stiftelsen Studentkroa i Bø frivillig@kroaibo.no
Aili Forsenius Produsent Stiftelsen Vinterfestuka aili@vinterfestuka.no
Frode Sollie Daglig leder Stiftelsen Vinterfestuka frode@vinterfestuka.no
Sigrid Legernes Teigen PR & Presseansvarlig Studentersamfundet i Trondhjem sigrid.legernesteigen@gmail.com
Harald Andersen Bookingmanager Studentersamfundet i Trondhjem harald.ande@gmail.com
Anna Bødtker Booker Studentersamfundet i Trondhjem annabodtker@gmail.com
Andreas Voie Juliebø Daglig leder Studenthuset City Scene AS voie@studenthusetcity.no
Thomas Katten Gladsø Driftsleder Studenthuset City Scene AS katten@studenthusetcity.no
Oda Ormbostad Arrangementansvarlig Studenthuset Meieriet arrangement@meieriet.no
Mari Ingeborg Bjor Hognestad Styreleiar Studenthuset Meieriet styreleiar@meieriet.no
Åge Staurset Daglig leder Studenthuset Rokken staurz@gmail.com
Mathias Vasbotn Remmereit Bookingansvarlig Studenthuset Rokken booking@rokken.no
Renate Eggan Prosjekt- og kommunikasjonsansvarlig Tempo renate@tmpo.no
Synnøve Sandnes Daglig leder og bookingansvarlig Terminalen Byscene synnove.sandnes@momentium.no
Julius Bjørneboe KAM Ticketmaster julius.bjorneboe@ticketmaster.no
Thomas Ryjord Festivalsjef Trondheim Calling thomas@trondheimcalling.no
Wenche Sundt Bendixvold-Ryjord Kommunikasjonssjef Trondheim Calling wenche@trondheimcalling.no
Christian Fjære Arrangør Trondheim Konsertkollektiv christian@konsertkollektiv.no
Markus Sletten Arrangør Trondheim Konsertkollektiv markus@konsertkollektiv.no
Maria Rasmussen Styreleder Trondheim Konsertkollektiv maria@konsertkollektiv.no
Emma Putnam Booking/PR UFLAKKS Bergen emma.putnam1234@gmail.com
Malin Isabel Disco Guleng Booking/PR UFLAKKS Bergen discomalin@gmail.com
Ingvild Aas Ravlum SaSp-sjef UKA ingviara@uka.no
Jenny Sandgren Østenstad Arrangementsjef UKA jennysos@uka.no
Ann Kristin Andersen Rådgiver kulturutvikling UKM Viken- Viken fylkeskommune annande@viken.no
Tormod Gangfløt Rådgiver kulturutvikling UKM Viken- Viken fylkeskommune tormodga@viken.no
Ivar Chelsom Vogt Kulturhussjef USF Verftet/Styret i NKA ivar.vogt@usf.no
André Kvernhaug Festivalsjef. Daglig leder Varangerfestivalen andre@varangerfestivalen.no
Jon Gotteberg Leder Østsia/Bluebox jon.gotteberg@sia.no
Thomas Andre Valnes Økonomi- og salgssjef Øyafestivalen thomas@oyafestivalen.com

Antall: 144