Fornavn Etternavn Tittel Firma E-post
Test billetter bhs@arkon.no
Edvin Tønder Leder Aktive Studenters Forening edvin95@hotmail.no
Elisabeth Valerie Hauge Bookingleder Aktive Studenters Forening bookingleder@asfbergen.no
Lisa Drevland Nestleder Aktive Studenters Forening nestleder@asfbergen.no
Viktoriia Smirnova Sosialansvarlig Aktive Studenters Forening sosial@asfbergen.no
Bjørn Håvard Solem Daglig leder Arkon Event bhs@arkon.no
Kristoffer Leistad Produsent Aronnesrocken kleistad@gmail.com
Torgeir Ekeland Festivalsjef Aronnesrocken/Styret i NKA tekeland@gmail.com
Frode Bjørnstad Programansvarlig Asker kulturhus frode.bjornstad@asker.kommune.no
Siri Narverud Moen Journalist og anmelder Ballade sirinmoen@gmail.com
Carina Fjørtoft Vikarierende daglig leder/partneransvarlig Barnefestivalen AS/Miniøya carina@minioya.no
Per Espen Stoknes Førsteamanuensis og klimapsykolog BI Senter for Bærekraft og Energi per.espen@stoknes.com
Limita Lunde Advokatfullmektig Bing Hodneland lil@binghodneland.no
Martin Lie Hauge Advokat Bing Hodneland mlh@binghodneland.no
Øivind Holthe Festivalsjef Blåfrostfestivalen oivindholthe@mac.com
Guri Ramsvik Produsent Blåfrostfestivalen guri@blaafrost.no
Isak Harbitz Bookingsjef Buktafestivalen isak@bukta.no
Egil Bye Damsgård Festivalsjef Buktafestivalen egil@bukta.no
Marianne Saus Styreleder Buktafestivalen marianne@bukta.no
Sigbjørn Rykkje Frivilligansvaleg Bygdalarm sigbjorn@bygdalarm.no
Ulrich Bang Sørensen Daglig leder Byscenen Drift AS ulrich@byscenen.no
André Titland Salgssjef Chateau Neuf / Det Norske Studentersamfund salgssjef@neuf.no
Linn Cecilie Andresen Daglig leder Chateau Neuf / Det Norske Studentersamfund dagligleder@neuf.no
Marthe Heggenhougen Fungerende daglig leder Cosmopolite Scene marthe@cosmopolite.no
Anna Sienkiewicz Produksjonsleder Cosmopolite Scene ania@cosmopolite.no
Ida Sten Direktør Det Norske Studentersamfund ida@1813.no
Sofie Brunvoll Bookingansvarlig Det Norske Studentersamfund sofie@1813.no
Knut Harald Pleym Daglig leder Drammen Scener knut@drammenscener.no
Jim André Gjerde Arrangør Drivhuset Kafé jimandre.gjerde@gmail.com
Magny Espedal Daglig leder Drivhuset Kafe magnysimona@drivhusetkafe.com
Ragnhild Severeide Festivalsjef Eggstockfestivalen hallo@eggstock.no
Johannes Øvland Markedssjef Espos Norge AS johannes@espos.no
Ronny Hanssen Daglig leder Espos Norge AS ronny@espos.no
Viktor Emanuel Sanden Espedal Daglig leder Festival Uten Navn viktorsanden@hotmail.com
Fredrik Ulla Staurset Prosjektleder - Festivalsjef Festival Uten Navn Fredrik.ullastaurset@icloud.com
Bjørn Granlund Markedssjef Festival Uten Navn bjorno.granlund@gmail.com
Karan Singh Prosjektleder Festival Uten Navn karan-1995@hotmail.com
Glenn Andre Richard Prosjektleder Festival Uten Navn glennandre.richard@gmail.com
Hermann Ørn Vidarsson Festivalsjef Festningen AS hermann@event-selskapet.no
Eirik Brevik Markedskoordinator Festningen AS eirik@event-selskapet.no
Eirin Hammari Produsent Festspillene i Nord-Norge eirin@festspillnn.no
Eirik Hagerup Produksjonsleder Festspillene i Nord-Norge eirik@festspillnn.no
Tine Skjold NUK-Produsent Festspillene i Nord-Norge tine@festspillnn.no
Stian Madsen Sponsorsjef Fjordkraft stian.madsen@fjordkraft.no
Mariann Bjørnelv Daglig leder Folken/Styret i NKA mariann@folken.no
Linnea Svensson Prosjektleder Grønt veikart linnea@greener-events.com
Morten Johansen Dagligleder Havnafestivalen trenaevent@gmail.com
Raymond Værnes Økonomi ansvarlig Havnafestivalen raymond@havnafestivalen.no
Solveig Røine Daglig leder/Eier Hos Solveig solveig@jovialen.no
Mikael Ressem Ovner /Partner IMPRESSARIO post@impressario.no
Marit Stokkenes Markedsansvarlig Interkultur maritstokkenes@gmail.com
Petter Vågan Festivalsjef Juba Juba-festivalen, Trondheim petter@jubajubafestival.no
Håvard Bakken Styremedlem Kadetten AS / Sommerøya AS havard@kadetten.no
Roar Bustad Scenemester og logistikk ansvarlig Kimen kulturhus Roar.Hareland.Bustad@stjordal.kommune.no
Ole Ivar Teigen Produsent Kimen kulturhus Ole.Ivar.Teigen@stjordal.kommune.no
Magnus Svendsen Produksjonsansvarlig Klubbstyret v Studentersamfundet i Trondheim magnusssvendsen@gmail.com
May Linn Heggertveit Bydelsansvarlig Lie bydelshus maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no
Eirin Sandstad Daglig leder Mablisfestivalen eirin@mablisfestivalen.no
Arnt-Ivar Naustdal Festivalsjef Malakoff Rockfestival arntivar@malakoff.no
Gunn Guddal Adminsitrasjonssjef Malakoff Rockfestival gunn@malakoff.no
Kristin Sandal HMS og miljøansvarleg Malakoff Rockfestival kristin@malakoff.no
Jenny Holsæter Booking Målrock jenny@malrock.no
Aili Guttorm Festivalsjef Márkomeannu aili@markomeannu.no
Aud Digernes Administrasjonsansvarlig Melahuset aud@mela.no
Ashley Shiri Produsent Melahuset ashley@mela.no
Runa Lunde Strindin Festivalsjef Midgardsblot runa.strindin@gmail.com
Linda Halvorsen Økonomisjef Midgardsblot linda@midgardsblot.no
Geir Ove Inderhaug Daglig leder Minor D AS geiro@mimer.no
Ellisif R. Vestad Salg og sponsorsjef Moldejazz ellisif@moldejazz.no
Cecilie Nogva Produsent Moldejazz cecilie@moldejazz.no
Hans-Olav Solli Festivalsjef Moldejazz hansolav@moldejazz.no
Bente Maridal Hoflandsdal Økonomisjef Moldejazz bente@moldejazz.no
Leif Oskar Helseth Restaurantansvarlig Moldejazz leifoskar@moldejazz.no
Therese Østby Haugen Produsent Moldejazz/Styret i NKA therese@moldejazz.no
Ante Giskeødegård Eier Momentium ante@momentium.no
Lars Giskeødegård Eier Momentium Live lars@momentium.no
Karoline Røed Tønnesen Prosjektleder Music Norway karoline@musicnorway.no
Kathrine Synnes Finnskog Direktør Music Norway kathrine@musicnorway.no
Andreas Sørensen Rådgiver kommunikasjon og marked Norske Konsertarrangører andreas@konsertarrangor.no
Nyaling Saidy Kiil Arrangørfaglig rådgiver Norske Konsertarrangører nyaling@konsertarrangor.no
Tone Østerdal Daglig leder Norske Konsertarrangører tone@konsertarrangor.no
Mariann Skjerdal Administrasjonskoordinator Norske Konsertarrangører mariann@konsertarrangor.no
Anders Tangen Arrangørfaglig seniorrådgiver Norske Konsertarrangører anders@konsertarrangor.no
Mari Beate Sannes Festivalkoordinator Notodden Blues Festival mari@bluesfest.no
Jon Grindbakken Serveringsleder Notodden Blues Festival jongr95@live.no
Torstein Lund Sperstad Fotograf/video Oclin tls@oclin.no
Andreas Solbakken Streamingtekniker Oclin andreas@solbakkenproductions.net
Joakim Weibull Arrangementssjef & NK Olavsfestdagene joakim@olavsfest.no
Ida Kvithammer Billett, marked og sponsorkoordinator Olavsfestdagene ida@olavsfest.no
Sigrid Sørflakne Økonomi- og Administrasjonssjef Olavsfestdagene i Trondheim sigrid@olavsfest.no
Marit Glimstad Program- og markedssjef Olavshallen marit.glimstad@olavshallen.no
Eva Graf-Andresen Arrangementssjef Olavshallen AS eva.graf-andresen@olavshallen.no
Pernille Elise Jørgensen Teknisk produsent Opera Østfold pernille@operaostfold.no
Torgeir Waterhouse Partner Otte torgeir@otte.no
Gøran Aamodt Festivalsjef Parkenfestivalen goran@parkenfestivalen.no
Stig Børge Kaspersen Sponsor- og arenasjef Parkenfestivalen stig@parkenfestivalen.no
Bård Flikke Festivalsjef Pstereo flikke@pstereo.no
Fredrik Rørstad Lillegraven Salg- og markedsansvarlig Pstereo fredrik@pstereo.no
Jon Vu-Yen Nguyen Kommunikasjonsansvarlig Pstereo jon@pstereo.no
Merete Moum Lo Daglig leder/styremedlem Pstereo/Styret i NKA merete@pstereo.no
Tor André Moritsgard Daglig leder Rabalderfestivalen tor@rabalderfestivalen.no
Eivind Fadnes Festivalsjef Rabalderfestivalen eivind@rabalderfestivalen.no
Jørgen Krogset Dalene Bookinggruppe Rabalderfestivalen jorgen@rabalderfestivalen.no
Anders Leikarnes Head of activities Rabalderfestivalen anders@rabalderfestivalen.no
Åsa Paaske Gulbrandsen Styreleder Rabalderfestivalen/Styret i NKA aasa@rabalderfestivalen.no
Stian Johansen Festivalsjef Rakettnatt stian@rakettnatt.no
Sandra Márjá West Festivalsjef Riddu Riđđu festivála sandra@riddu.no
Erle Båtdsdatter Sæther Bargi Riddu Riđđu festivála erlesaether@hotmail.com
Elen Ravna Bargi Riddu Riđđu festivála elenravna@gmail.com
Frode Henriksen Administrativ leder Riddu Riđđu Festivála frode@riddu.no
Rune Valle Tangen PR- og markedsansvarlig Rockefeller / Auditorium AS rune@rockefeller.no
Erik Fosland Styreleder ROCKSLO erik@rockslo.no
Siv janna Glømmi Styret - Rekrutteringsansvarlig ROCKSLO sivjanna@rockslo.no
Espen Pedersen Styret - Filmfotograf ROCKSLO espen@rockslo.no
Stian Strømseth Senior Rådgiver/ Partner S Plan stian@splan.no
Brita Triumf Styreleder Samisk Musikkfestival brita@samieasterfestival.com
Elisabeth Dahl Kulturhussjef Sandnes Kunst-og kulturhus ed@sandnes-kulturhus.no
Heine Strømme Festivalsjef Sommerbris heine@sommerbris.com
Nicolai Solheim Arena og produksjon Sommerbris nicolai@sommerbris.com
Martha Lyse Daglig leder STAR martha@star-rogaland.no
Erik Johan Egenes Pressesjef Stiftelsen by:Larm erik@bylarm.no
Mina Evenrud Daglig leder Stiftelsen by:Larm mina@bylarm.no
Marit Johansen Kommunikasjonssjef Stiftelsen by:Larm marit@bylarm.no
Nina Kleven Daglig leder Stiftelsen EnergiMølla Drift nina@energimolla.no
Kjetil Lurås Bookingansvarlig /produsent Stiftelsen EnergiMølla Drift kjetil@energimolla.no
Maria Hardang Daglig Leder Stiftelsen Studentkroa i Bø maria@kroaibo.no
Stine Arntzen Utvalgenes representant Stiftelsen Studentkroa i Bø ur@kroaibo.no
Henrik Schjerven Frivilligkoordinator Stiftelsen Studentkroa i Bø frivillig@kroaibo.no
Aili Forsenius Produsent Stiftelsen Vinterfestuka aili@vinterfestuka.no
Sigrid Legernes Teigen PR & Presseansvarlig Studentersamfundet i Trondhjem sigrid.legernesteigen@gmail.com
Harald Andersen Bookingmanager Studentersamfundet i Trondhjem harald.ande@gmail.com
Anna Bødtker Booker Studentersamfundet i Trondhjem annabodtker@gmail.com
Edgar Tandberg PR og presseansvarlig Studentersamfundet i Trondhjem edgarukamail@gmail.com
Ingvild Hagerup Booker v/ Kulturutvalget Studentersamfundet i Trondhjem ingvhage@samfundet.no
Andreas Voie Juliebø Daglig leder Studenthuset City Scene AS voie@studenthusetcity.no
Thomas Katten Gladsø Driftsleder Studenthuset City Scene AS katten@studenthusetcity.no
Oda Ormbostad Arrangementansvarlig Studenthuset Meieriet arrangement@meieriet.no
Anna Kolås Brun Nestleiar Studenthuset Meieriet nestleiar@meieriet.no
Åge Staurset Daglig leder Studenthuset Rokken staurz@gmail.com
Mathias Vasbotn Remmereit Bookingansvarlig Studenthuset Rokken booking@rokken.no
Trym Grydeland 1. vara Styret i NKA trymgryde@gmail.com
Svein-Egil Hernes Senior Prosjektleder Svein-Egil Hernes svein.hernes@gmail.com
Renate Eggan Prosjekt- og kommunikasjonsansvarlig Tempo renate@tmpo.no
Synnøve Sandnes Daglig leder og bookingansvarlig Terminalen Byscene synnove.sandnes@momentium.no
Torstein Løvlid Løsningsorientert The Oslo Way torstein.lovlid@theosloway.no
Lars Jacobsen Festivalsjef Trollfestival - Foreningen LAüGET lars@trollfestival.org
Henrik Sæther Festivalsjef Trollfestival - Foreningen LAüGET Henrik@trollfestival.org
Thomas Ryjord Festivalsjef Trondheim Calling thomas@trondheimcalling.no
Wenche Sundt Bendixvold-Ryjord Kommunikasjonssjef Trondheim Calling wenche@trondheimcalling.no
Christian Fjære Arrangør Trondheim Konsertkollektiv christian@konsertkollektiv.no
Markus Sletten Arrangør Trondheim Konsertkollektiv markus@konsertkollektiv.no
Maria Rasmussen Styreleder Trondheim Konsertkollektiv maria@konsertkollektiv.no
Emma Putnam Booking/PR UFLAKKS Bergen emma.putnam1234@gmail.com
Malin Isabel Disco Guleng Booking/PR UFLAKKS Bergen discomalin@gmail.com
Ingvild Aas Ravlum SaSp-sjef UKA ingviara@uka.no
Jenny Sandgren Østenstad Arrangementsjef UKA jennysos@uka.no
Ann Kristin Andersen Rådgiver kulturutvikling UKM Viken- Viken fylkeskommune annande@viken.no
Tormod Gangfløt Rådgiver kulturutvikling UKM Viken- Viken fylkeskommune tormodga@viken.no
Jan Roger Andreassen Head of booking United Stage Norway jr@unitedstage.no
Ivar Chelsom Vogt Kulturhussjef USF Verftet/Styret i NKA ivar.vogt@usf.no
André Kvernhaug Festivalsjef. Daglig leder Varangerfestivalen andre@varangerfestivalen.no
Sigrid Skjerdal Festivalsjef Vinjerock AS sigrid@vinjerock.no
Ingebjørg Blomlie Müller Økonomisjef Vinjerock AS ingebjorg@vinjerock.no
Einar Brattli Den Fantastiske Mikkel Rev Østkanten Bluesklubbb einbra@gmail.com
Dagfinn Pedersen Brevdrager Østkanten Bluesklubbb dagfinnpedersen@hotmail.com
Jon Gotteberg Leder Østsia/Bluebox jon.gotteberg@sia.no
Thomas Andre Valnes Økonomi- og salgssjef Øyafestivalen thomas@oyafestivalen.com
Claes Olsen Bookingsjef Øyafestivalen claes@oyafestivalen.com

Antall: 168