Fornavn Etternavn Tittel Firma E-post
Aili Guttorm Festivalsjef Márkomeannu aili@markomeannu.no
Alise Fors Festivalsjef Sørøyrocken alise@soroyrocken.no
Anders Tangen Arrangørfaglig seniorrådgiver Norske Konsertarrangører anders@konsertarrangor.no
André Hellebergshaugen Avdelingsleder Mylift AS andre@mylift.no
André Bøhm Styreleder / økonomileder Larkolluka andre@larkolluka.no
André Kvernhaug Festivalsjef. Daglig leder. Varangerfestivalen / Vadsø Jazzklubb andre@varangerfestivalen.no
André Titland Daglig Leder Det Norske Studentersamfund andre.titland@studentersamfundet.no
Ane Margrethe Ugelvik Daglig leder Márkomeannu ane@markomeannu.no
Anette Gjone Artisthåndtering Gamlebyen Festivaldrift AS anette@maanefestivalen.no
Anette Bylund Prosjektleder og bookingansvarlig Bluebox anette.bylund@sia.no
Ann Kristin Andersen Rådgiver UKM Viken - Viken fylkeskommune annande@viken.no
Anna Bødtker Storsalbooker - klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem annabodtker@gmail.com
Arnstein Håkonsen Kultursjef Vennesla kommune arnstein.haakonsen@vennesla.kommune.no
Arnt Ofstad Daglig Leder Åre Live post@arelive.no
Asle Brodin leder Ekko asle@ekko.no
Beate Sneve Larsen Eventansvarlig Hovedorganisasjonen Virke beate.sneve.larsen@virke.no
Bente Hoflandsdal Økonomisjef Moldejazz bente@moldejazz.no
Bjørn Ola Opsahl Teknisk Leder Det Norske Studentersamfund teknisksjef@neuf.no
Bjørn Torjus Hanssen Organisasjonskonsulent Vestfold Studentsamfunn Bjorn.T.Hanssen@usn.no
Cecilie Nogva Produsent Moldejazz cecilie@moldejazz.no
Celina Stokes Prosjektleder Kongsberg Jazzfestival celina@kongsbergjazz.no
Christian Selvig Styreleder festivalsjef Working Class Hero Festivalen christian@wch.no
Christian Midthun Leder Stiftelsen Hulen leder@hulen.no
Eirik Hagerup Produksjonsleder Festspillene i Nord-Norge eirik.hagerup@live.no
Elin Dotseth Festivalkoordinator Operafest Røykenvik elin@operafest.no
Elisabeth Bjorli Dahl Kulturhussjef Sandnes kunst- og kulturhus ed@sandnes-kulturhus.no
Ellisif R. Vestad Salg og Sponsor Moldejazz ellisif@moldejazz.no
Emil Christoffer Mathisen Nestleder Konsertforeningen Betong emil@betongoslo.no
Emilie Slangsvold Booking, ansvarlig drift Gamlebyen Festivaldrift AS emilie@gamlebyenkulturhus.no
Emma Giskås Økonomiansvarlig Steinkjerfestivalen emma.s.g@hotmail.no
Emma Putnam Arrangementansvarlig Stiftelsen Hulen arrangement@hulen.no
Ernst Wiggo Sandbakk Daglig leder Stiftelsen Trondheim Jazzfestival post@jazzfest.no
Espen Pedersen Styremedlem/Foto ROCKSLO espen@rockslo.no
Eva Graf-Andresen Arrangementssjef Olavshallen AS eva.graf-andresen@olavshallen.no
Frode Bjørnstad Programansvarlig Asker kulturhus frode.bjornstad@asker.kommune.no
Frøydis Holstad Torp Produsent Fredvikafestivalen froydis@fredvika.no
Geir Leirvåg Daglig leder T2 Scene AS geir@t2alesund.no
Guro Furunes Pettersen Bookingsjef Vinjerock guro.furunes@vinjerock.no
Guro Berntsen Administrasjonssjef for salg og marked Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum gberntsen@lillestrom-kultursenter.no
Gøran Aamodt Festivalsjef Parkenfestivalen goran@parkenfestivalen.no
Hannah Thronæs Mackessy Booking manager Studentersamfundet i Trondhjem hannahmackessy@gmail.com
Harald Carlsen Arrangør Havnafestivalen haraldc@gmail.com
Håvard Hellhog Johansen Booking og produsent Tromsø Kulturhus havard@kulturhuset.tr.no
Henriette Aaberg Booking og Artistansvarlig Utkant henriette@showlab.no
Henrik Næss Diesen Rådgiver UKM Viken - Viken fylkeskommune henrikdi@viken.no
Ida Kvithammer Sponsor, billett og markedskoordinator Olavsfestdagene i Trondheim ida@olavsfest.no
Ingebjørg Blomlie Müller Økonomisjef Vinjerock ingebjorgbm@gmail.com
Isak Harbitz Bookingsjef Buktafestivalen sak@bukta.no
Iselin Isungset Frivilligansvarlig Utkantfestivalen iselinisungset@gmail.com
Jan Santocono Del. leder / Festivalsjef Bakgården Harstad AS jan@bakgaarden.no
Jan Roger Andreassen Head of booking United Stage Artist Norge jr@unitedstage.no
Jenny Hatlelid Holsæter Styreleder KROA I BØ styreleder@kroaibo.no
Joakim Weibull Arrangementsjef og NK Olavsfestdagene i Trondheim joakim.weibull@olavsfest.no
Johannes Øvland Markedssjef Espos Johannes@espos.no
Johannes Zimmer Salgssjef Ren Trygghet AS johannes@aqtivann.com
John Bekkelund Teknisk sjef Tromsø Kulturhus johnb@kulturhuset.tr.no
Jonas Fuglseth Teknisk leder Moldejazz tech@moldejazz.no
Julius Bjørneboe Salgsdirektør Ticketmaster julius@ticketmaster.no
Jørgen Iden Daglig leder Crescat AS jorgen@crescat.no
Kaja Rosholt Produsent Drammen Scener Drammen Scener AS kaja@drammenscener.no
Kari Fjellseth Festivalsjef Fredvikafestivalen kari@fredvika.no
Kari Rønningen PR- og presseansvarlig, Klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem karitronningen@gmail.com
Kjell Rune Pettersson Daglig leder Mylift as Kjellrune@mylift.no
Kjetil Aarseth CEO Tikkio AS kjetil@tikkio.com
Kjetil Fjelldalen Lurås Bookingansvarlig/produsent EnergiMølla kjetil@energimolla.no
Knut Harald Pleym Daglig leder Drammen Scener AS knut@drammenscener.no
Kristoffer Mosfjeld Daglig leder Telemarkfestivalen post@telemarkfestivalen.no
Lars Ingvaldsen NK Steinkjerfestivalen lars@steinkjerfestivalen.no
Leif Oskar Helseth Prosjektleder Moldejazz leifoskar@moldejazz.no
Lene Mari Hamre Halvorsen Arrangements og personalansvarlig Studentersamfundet i Trondhjem lenemarih97@gmail.com
Magda Thomsen Direktør Det Norske Studentersamfund magda@1813.no
Magnus Svendsen Produksjonsansvarlig, Klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem magnusssvendsen@gmail.com
Maria Hardang Daglig Leder Stiftelsen Studentkroa i Bø maria@kroaibo.no
Maria Henriette Nygård Produsent Bakgården Harstad AS maria@bakgaarden.no
Mariann Skjerdal Administrasjonskoordinator Norske Konsertarrangører mariann@konsertarrangor.no
Mariann Bjørnelv Festivalsjef Moldejazz mariann@moldejazz.no
Marianne Saus Festivalsjef Bukta - Tromsø Open Air Festival marianne@bukta.no
Marie Rosted Furseth Festivalsjef Stiftinga Utkant marie.furseth@gmail.com
Marit Stokkenes Arrangør Romfarer United AS / Styremedlem NKA maritstokkenes@gmail.com
Marius Stenberg Styremedlem/produsent Sandvika Internasjonale Kulturfestival marius@orchestra.no
Marius Hansen Høgås Styremedlem/Markedsføring ROCKSLO marius@rockslo.no
Marte Ljøkelsøy Ådland Festivalsjef Eggstockfestivalen hallo@eggstock.no
Marte Øslebø Knutsen Produsent Det Norske Studentersamfund marte@1813.no
Marthe Heggenhougen Fungerende daglig leder Cosmopolite Scene marthe@cosmopolite.no
Mats Aronsen Festivalsjef / daglig leder Canal Street mats@canalstreet.no
Matteo Blomberg Ghini CTO Crescat AS matteo@crescat.no
May Linn Heggertveit Bydelsansvarlig Lie bydelshus maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no
Merete Søbstad Festivalkoordinator Stiftelsen Trondheim Jazzfestival merete@jazzfest.no
Merete Moum Lo Styremedlem I Daglig leder NKA I Pstereo merete@pstereo.no
Mikael Ressem Daglig leder IMPRESSARIO AS post@impressario.no
Morten Wien Daglig Leder Operafest Røykenvik og Rebels Music morten@operafest.no
Morten Johansen Arrangør Havnafestivalen trenaevent@gmail.com
Morten Solberg Produksjonsleder kveld Larkolluka morten@larkolluka.no
Navn Navnesen Leder Østsia anette.byund@sia.no
Nina Skarseth Kleven Daglig leder Energimølla nina@energimolla.no
Nyaling Saidy Kiil Arrangørfaglig rådgiver Norske Konsertarrangører nyaling@konsertarrangor.no
Pål Black Produksjonsleder dag Larkolluka paal@larkolluka.no
Peter Larsson Key Account Manager&Business Developer Ticketmaster peter.larsson@ticketmaster.no
Ragnhild Menes Festivalsjef Kongsberg Jazzfestival ragnhild@kongsbergjazz.no
Rami Mazzawi Product manager Mobilise Rami@mobilise.no
Robert Skrolsvik Produsent Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum rskrolsvik@lillestrom-kultursenter.no
Ronny Hanssen CEO Espos norge AS Ronny@espos.no
Ronny Silden Totland Kulturhusleder Nordfjordhallen Idretts- og Kulturanlegg ronny.totland@kinn.kommune.no
Sabine Glanville Teknisk Leder Kroa i Bø tekniskleder@kroaibo.no
Sandra Márjá West Festivalsjef Riddu Riđđu Festivála sandra@riddu.no
Sigrid Skjerdal Festivalsjef Vinjerock sigrid@vinjerock.no
Silje Holmen Booking ansvarlig Uhørt - Metro Sør AS silje@strogetbooking.no
Silje Buraas Kulturhusleder // Avdelingsleder Asker kulturhus silje.buraas@asker.kommune.no
Simen Korneliussen Daglig Leder Vill Vill Vest simen@villvillvest.no
Siv Janna Glømmi Styremedlem/Rekruttering ROCKSLO sivjanna@rockslo.no
Siw Johannessen Festivalsjef Kystkulturuka siw.johannessen@live.no
Sofie Brunvoll Leder Konsertforeningen Betong sofie@betongoslo.no
Solveig Røine Eier Hos Solveig solveig@jovialen.no
Stein Inge Pedersen Festivalsjef Fæsterålen / Deadline Event stein.inge@deadlinemedia.no
Stian Strømseth Seniorrådgiver / NKA kursholder S Plan AS / NKA kursholder stian@splan.no
Stian Pedersen Produsent Riddu Riđđu Festivála stian@riddu.no
Svein Bjørge Arrangementsansvarlig / Leder Dampsaga Kulturhus svein.bjorge@gmail.com
Sylvia Jacobsen Product manager Mobilise sylvia@mobilise.no
Synnøve Sandnes Daglig leder/booking Terminalen Byscene AS synnove.sandnes@momentium.no
Tania Illum-Iden Prosjektleder Union Rockeklubb tania@unionrock.no
Terje Slettum Daglig leder Toten Livescene AS terjesl@hotmail.com
Therese Østby Haugen Produsent Moldejazz therese@moldejazz.no
Thomas Ryjord Festivalsjef Trondheim Calling thomas@trondheimcalling.no
Thomas Andre Valnes Salgs- og økonomisjef Øyafestivalen thomas@oyafestivalen.com
Tobias Dagestad Leder av Vestfold Studentsamfunn Vestfold Studentsamfunn leder@studentsamfunnet.no
Tonje Spjøtvold Produsent BAKgården - Bærum kommune tonje.spjotvold@baerum.kommune.no
Tonje Sørdal Markedssjef Fredvikafestivalen tonje@fredvika.no
Trude Storheim Festivalsjef/ dagleg leiar Vossa Jazz trude@vossajazz.no
Wenche Sundt Bendixvold-Ryjord Kommunikasjonssjef Trondheim Calling wenche@trondheimcalling.no

Antall: 129