Fornavn Etternavn Tittel Firma E-post
Aili Guttorm Festivalsjef Márkomeannu aili@markomeannu.no
Aleksander Haugen Prosjektansvarlig Norsk jazzforum aleksander@jazzforum.no
Alina Leira Medlem UFLAKKS Bergen alinaleira@hotmail.no
Alise Fors Festivalsjef Sørøyrocken alise@soroyrocken.no
Amalie Unhjem Westgård Leder for arrangementskomitéen Bluebox Amalie.westgaard@hotmail.no
Anders Tangen Arrangørfaglig seniorrådgiver Norske Konsertarrangører anders@konsertarrangor.no
André Hellebergshaugen Avdelingsleder Mylift AS andre@mylift.no
André Bøhm Styreleder / økonomileder Larkolluka andre@larkolluka.no
André Titland Daglig Leder Det Norske Studentersamfund andre.titland@studentersamfundet.no
Andreas Voie Juliebø Daglig leder Studenthuset City Scene voie@studenthusetcity.no
Andreas Feen Sørensen Rådgiver kommunikasjon og marked Norske Konsertarrangører andreas@konsertarrangor.no
Ane Margrethe Ugelvik Daglig leder Márkomeannu ane@markomeannu.no
Anette Helle Kommunikasjonsansvarlig Miniøya anette@minioya.no
Anette Bylund Prosjektleder og bookingansvarlig Bluebox anette.bylund@sia.no
Ann Kristin Andersen Rådgiver UKM Viken - Viken fylkeskommune annande@viken.no
Ann Kristin Bærøy Bærøy Innkjøp/administrasjon Beitostølen Live aknordsveen@gmail.com
Anna Bødtker Storsalbooker - klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem annabodtker@gmail.com
Are Bergerud Styreleder Trondheim Konsertkollektiv are@konsertkollektiv.no
Arnt Ofstad Daglig Leder Åre Live post@arelive.no
Åsa Paaske Gulbrandsen Styreleder Rabalderfestivalen/Styret i NKA aasapaaske@gmail.com
Åshild van Nuys kulturutvikler St.Croix-huset ashber@fredrikstad.kommune.no
Asseline jacobsen Økonomi og sponsoransvarlig Helt På Vidda Festivalen asseline@heltpaavidda.no
Astrid Fuglevaag Administrasjonsansvarlig Kulturrom astrid@kulturrom.com
Atle Dalen Festivalsjef Beitostølen Live atledalen@gmail.com
Bård Flikke Festivalsjef Pstereo flikke@pstereo.no
Beate Sneve Larsen Eventansvarlig Hovedorganisasjonen Virke beate.sneve.larsen@virke.no
Bjørn Håvard Solem Daglig leder Arkon bhs@arkon.no
Bjørn Torjus Hanssen Organisasjonskonsulent Vestfold Studentsamfunn Bjorn.T.Hanssen@usn.no
Bo Hustoft Booking Rockefeller - Auditorium AS bo@rockefeller.no
Camilla Movik Kulturformidler Lie bydelshus camilla.movik@skien.kommune.no
Camilla Finch Pedersen Festivalsjef Helt på Vidda Festivalen camilla@heltpaavidda.no
Cathrine Røsseland Partnersjef Øyafestivalen cath@oyafestivalen.com
Cecilie Nogva Produsent Moldejazz cecilie@moldejazz.no
Celina Stokes Prosjektleder Kongsberg Jazzfestival celina@kongsbergjazz.no
Charlotte Louise Isachsen Salgskonsulent Ren Trygghet AS charlotte@aqtivann.com
Christian Selvig Styreleder festivalsjef Working Class Hero Festivalen christian@wch.no
Christian Midthun Leder Stiftelsen Hulen leder@hulen.no
Christian Moen Fjære Nestleder Trondheim Konsertkollektiv christian@konsertkollektiv.no
Christian Due Partner Riggpartner AS christian@riggpartner.no
Dan-Michael Danino Dagli leder Parkteatret Scene dan@parkteatret.no
Daniel Skog Utenriksminister Studentsamfunnet Driv daniel.skog@outlook.com
Daniel Engen Daglig leder D2 productions as post@d2merch.no
Daniel Nordgård Førsteamanuensis Universitetet i Agder daniel.nordgard@uia.no
David Møller Art Director D2 productions as david@d2merch.no
Dina Billington Kunstnerisk leder Vår Verden dina@verdensbro.no
Duncan Kennedy Partner & Arrangements ansvarlig Festspillene i Nord-Norge duncan@festspillnn.no
Eirik Thilesen Svagård Teknisk leder Østsia eirik@svagard.no
Eirin Sandstad Festivalsjef Mablis eirin@mablisfestivalen.no
Elin Dotseth Festivalkoordinator Operafest Røykenvik elin@operafest.no
Elin Flatland Larsen Leder for konsertkomitéen Bluebox elinflatlandlarsen@hotmail.com
Eline Skar Artistvertskap Audunbakkenfestivalen elinehskar@gmail.com
Elisabeth Jansen Musikkprodusent Festspillene i Nord-Norge elisabeth.jansen@festspillnn.no
Elisabeth Bjorli Dahl Kulturhussjef Sandnes kunst- og kulturhus ed@sandnes-kulturhus.no
Elisabeth Ingebrigtsen Markedsansvarlig Harstad Kulturhus AS elisabethsi@icloud.com
Emil Christoffer Mathisen Nestleder Konsertforeningen Betong emil@betongoslo.no
Emilie Slangsvold Booking, ansvarlig drift Gamlebyen Festivaldrift AS emilie@gamlebyenkulturhus.no
Emilie Evjen Berg Administrativ konsulent/prosjektkoordinator Vår Verden emilie@verdensbro.no
Emma Giskås Økonomiansvarlig Steinkjerfestivalen emma.s.g@hotmail.no
Emma Putnam Arrangementansvarlig Stiftelsen Hulen arrangement@hulen.no
Emma Lindhult Daglig leder DRIV emma@driv.no
Emma M. Moberg Prosjektleder Interkultur emma.martin.molven.moberg@drammen.kommune.no
Erik Thomassen Leder for GSS Bluebox erik-thomassen@hotmail.no
Erik Fosland Styreleder ROCKSLO erik@rockslo.no
Erik Engenes SoMe Ansvarlig Vaktbua Sjølystveien Vakt AS - Vaktbua erikengenes@yahoo.no
Erle Strøm Markedssjef HES erle@hes.no
Espen Pedersen Styremedlem/Foto ROCKSLO espen@rockslo.no
Espen Solheim Røhne MD Venues espen@indiedist.no
Fredrik Austrheim Jensen Matansvarlig Audunbakkenfestivalen fredrikj@viken.no
Frode Bjørnstad Programansvarlig Asker kulturhus frode.bjornstad@asker.kommune.no
frode sollie daglig leder Stiftelsen Vinterfestuka frode@vinterfestuka.no
Frøydis Holstad Torp Produsent Fredvikafestivalen froydis@fredvika.no
Geir Leirvåg Daglig leder T2 Scene AS geir@t2alesund.no
Glenn Erik Haugland Leder Studio O glennerikh@gmail.com
Gro Austgulen Kunstnerisk leder / Produsent nyMusikk Stavanger groaustgulen@hotmail.com
Guro Furunes Pettersen Bookingsjef Vinjerock guro.furunes@vinjerock.no
Guro Prestegårdshus Adminsjef UKA guropr@uka.no
Guro Berntsen Administrasjonssjef for salg og marked Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum gberntsen@lillestrom-kultursenter.no
Gøran Aamodt Festivalsjef Parkenfestivalen /Styret NKA goran@parkenfestivalen.no
Hallvard Nomeland Booking / Driftsansvarlig USF Verftet Hallvard@usf.no
Hanne Elvegaard Barsjef/restaurantsjef Parkteatret hanne@parkteatret.no
Hanne Rekdal Seniorrådgiver Kulturrådet hanne.rekdal@kulturradet.no
Harald Carlsen Arrangør Havnafestivalen haraldc@gmail.com
Håvard Hellhog Johansen Booking og produsent Tromsø Kulturhus havard@kulturhuset.tr.no
Henriette Aaberg Booking og Artistansvarlig Stiftinga Utkant henriette@showlab.no
Henrik Næss Diesen Rådgiver UKM Viken - Viken fylkeskommune henrikdi@viken.no
Ida Kvithammer Sponsor, billett og markedskoordinator Olavsfestdagene i Trondheim ida@olavsfest.no
Ida Teigstad Artistansvarlig Beitostølen Live ida@beitostolenlive.no
Ingebjørg Blomlie Müller Økonomisjef Vinjerock ingebjorgbm@gmail.com
Irja Eliassen Prosjektleder og markedskoordinator HES irja@hes.no
Isak Harbitz Bookingsjef Buktafestivalen isak@bukta.no
Isak Gustavsen Leder Debutuka i Tromsø isak@debutuka.no
Iselin Isungset Frivilligansvarlig Stiftinga Utkant iselinisungset@gmail.com
Ivan| Mazuze Produsent Interkultur Ivan.Mazuze@drammen.kommune.no
Ivar Chelsom Vogt Kulturhussjef / Styreleder USF Verftet / NKA ivar.vogt@usf.no
James Arden Driftssjef DRIV james@driv.no
Jan Santocono Del. leder / Festivalsjef Bakgården Harstad AS jan@bakgaarden.no
Jan Roger Andreassen Head of booking United Stage Artist Norge jr@unitedstage.no
Jana Wilbricht Kommunikasjonsansvarlig Midgardsblot jana@midgardsblot.no
Jenny Ulleland Booking Røverstaden jenny.ulleland@roverstaden.no
Jenny Hatlelid Holsæter Styreleder Stiftelsen Studentkroa i Bø styreleder@kroaibo.no
Jim Emilsen Sikkerhetsansvarlig Beitostølen Live jim.emilsen@yahoo.no
Joachim Martinsen Daglig leder Ren Trygghet AS joachim@aqtivann.com
Joakim Weibull Arrangementsjef og NK Olavsfestdagene i Trondheim joakim.weibull@olavsfest.no
Johanne Cesilie Sjursdatter Sterud Alhaug Festivalkoordinator Beitostølen Live johannealhaug@hotmail.com
Johannes Øvland Markedssjef Espos Norge AS Johannes@espos.no
John Bekkelund Teknisk sjef Tromsø Kulturhus johnb@kulturhuset.tr.no
Jon Gotteberg Avdelingsleder SiA Kultur: Bluebox/Østsia jon.gotteberg@sia.no
Jon Vu-Yen Nguyen Kommunikasjonsansvarlig Pstereo jon@pstereo.no
Jonas Eskeland Konsertarrangør DebutUka jonaseskeland@gmail.com
Julie Forchhammer Daglig leder Klimakultur julieforchhammer@gmail.com
Julius Bjørneboe Salgsdirektør Ticketmaster julius@ticketmaster.no
Jørgen Iden Daglig leder Crescat AS jorgen@crescat.no
Kaja Rosholt Produsent Drammen Scener Drammen Scener AS kaja@drammenscener.no
Kaja Tvedten Jorem Rådgiver Kulturrådet kaja.tvedten.jorem@kulturradet.no
Karen Sofie Sørensen Daglig leder Kulturrom karensofie@utstyrsordningen.no
Kari Fjellseth Festivalsjef Fredvikafestivalen kari@fredvika.no
Kari Rønningen PR- og presseansvarlig, Klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem karitronningen@gmail.com
Karoline Kolstø Markedssjef Mablis karoline@mablisfestivalen.no
Karoline Røed Tønnesen Event manager Music Norway karoline@musicnorway.no
Ketil Hvindenbråten partneransvarlig Fredvikafestivalen ketil@fredvika.no
Kim Aasli Bookingansvarlig Byscenen kim@byscenen.no
Kine Marie Kapaasen Madsen Grafisk designer Audunbakkenfestivalen kinemadsen@gmail.com
Kjell Rune Pettersson Daglig leder Mylift as Kjellrune@mylift.no
Kjetil Aarseth CEO Tikkio AS kjetil@tikkio.com
Kjetil Fjelldalen Lurås Bookingansvarlig/produsent EnergiMølla kjetil@energimolla.no
Knut Dyresen Partner Riggpartner AS knut@riggpartner.no
Knut Harald Pleym Daglig leder Drammen Scener AS (Union Scene & Drammens Teater) knut@drammenscener.no
Kristiane Lunde Kommunikasjonsrådgiver Music Norway kristiane@musicnorway.no
Kristine Einan Handyman Sørøyrocken kristineeinan@hotmail.com
Kristine Moen Designer HES kristine@hes.no
Kristoffer Mosfjeld Daglig leder Telemarkfestivalen post@telemarkfestivalen.no
Lars Ingvaldsen NK Steinkjerfestivalen lars@steinkjerfestivalen.no
Lars Kristian Gjøvåg Styret Bergen digitalfestival lars@studiok21.no
Lars Magnus Halvorsen Leder for Ledergruppa Østsia Østsia Larsmh17@uia.no
Lars Tefre Baade Partner The Oslo Way lars.baade@theosloway.no
Leif Oskar Helseth Prosjektleder Moldejazz leifoskar@moldejazz.no
Lena Bylund Frivilligansvarlig Skral Festival - MMA Produksjon AS lena@skral.no
Lene Hagen Serveringsleder Notodden Blues Festival lene@bluesfest.no
Linda Wiken Presse & SoMe-ansvarlig Parkteatret linda@parkteatret.no
Louise Winness Prestgard Festivalsjef Elvefestivalen/Globusfestivalen louise@bvd.no
Mads Madsen Klepper Leder for PR Bluebox mads.madsen.klepper@gmail.com
Magda Thomsen Direktør Det Norske Studentersamfund magda@1813.no
Magnus Svendsen Produksjonsansvarlig, Klubbstyret Studentersamfundet i Trondhjem magnusssvendsen@gmail.com
Malin Kulseth Journalist MalinKulseth malin.kulseth@gmail.com
Mari Beate Sannes Festivalkoordinator Notodden Blues Festival mari@bluesfest.no
Mari-Anne Bjørningstad Markedsansvarlig & grafisk designer Parkteatret mari-anne@parkteatret.no
Maria Hardang Daglig Leder Stiftelsen Studentkroa i Bø maria@kroaibo.no
Maria Rasmussen Booking medarbeider Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene / Auditorium AS maria@rockefeller.no
Maria Henriette Nygård Produsent Bakgården Harstad AS maria@bakgaarden.no
Mariann Skjerdal Administrasjonskoordinator Norske Konsertarrangører mariann@konsertarrangor.no
Marianne Saus Festivalsjef Bukta - Tromsø Open Air Festival marianne@bukta.no
Marie Rosted Furseth Festivalsjef Stiftinga Utkant marie.furseth@gmail.com
Marit Stokkenes Arrangør Romfarer United AS / Styremedlem NKA maritstokkenes@gmail.com
Marita Kristensen Teknisk ansvarlig Studenthuset City Scene marita@studenthusetcity.no
Marius Stenberg Styremedlem/produsent Sandvika Internasjonale Kulturfestival marius@orchestra.no
Marius Mørkve Artistkoordinator Heidrafest mariusmork@gmail.com
Marius Hansen Høgås Styremedlem/Markedsføring ROCKSLO marius@rockslo.no
Marius Abrahamsen Medlem Rockeklubben i Porsgrunn mariusabrahamsen@hotmail.com
Markus Sletten Daglig leder Trondheim Konsertkollektiv markus@konsertkollektiv.no
Marte Ljøkelsøy Ådland Festivalsjef Eggstockfestivalen hallo@eggstock.no
Marte Øslebø Knutsen Produsent Det Norske Studentersamfund marte@1813.no
Marthe Heggenhougen Daglig leder Cosmopolite Scene marthe@cosmopolite.no
Marthe Berg Kursholder NKA Norske Konsertarrangører marthe_berg@hotmail.com
Martine A. Gjeterud Hasvold Spesialkonsulent St. Croix-huset marhas@fredrikstad.kommune.no
Mathias Remmereit Bookinggut Kulturhuset i Bergen Mathias@kulturhusetibergen.no
Mats Aronsen Festivalsjef / daglig leder Canal Street mats@canalstreet.no
Matteo Blomberg Ghini CTO Crescat AS matteo@crescat.no
May Linn Heggertveit Bydelsansvarlig Lie bydelshus maylinn.vollenheggertveit@skien.kommune.no
Merete Søbstad Festivalkoordinator Stiftelsen Trondheim Jazzfestival merete@jazzfest.no
Merete Moum Lo Styremedlem I Daglig leder NKA I Pstereo merete@pstereo.no
Mette Amblie Haugland PR-sjef og nestleder Audunbakkenfestivalen hauglandmette@gmail.com
Mikael Ressem Daglig leder IMPRESSARIO AS post@impressario.no
Mikal Vassbotn Kommunikasjonsleder Skral Festival - MMA Produksjon AS mikal@skral.no
Mina Evenrud Daglig leder Stiftelsen by:Larm mina@bylarm.no
Monica Ifejilika Rådgiver Kulturrådet monica.ifejilika@kulturradet.no
Morten Wien Daglig Leder Operafest Røykenvik og Rebels Music / Styret NKA morten@operafest.no
Morten Johansen Arrangør Havnafestivalen trenaevent@gmail.com
Morten Solberg Produksjonsleder kveld Larkolluka morten@larkolluka.no
Nina Skarseth Kleven Daglig leder Energimølla nina@energimolla.no
Nyaling Saidy Kiil Arrangørfaglig rådgiver Norske Konsertarrangører nyaling@konsertarrangor.no
Oddmund Rabben Områdesjef Vinjerock oddmund@vinjerock.no
Ola Hobber Nilsen Kommersiell leder Ferdia AS ohn@ferdia.no
Pål Black Produksjonsleder dag Larkolluka paal@larkolluka.no
Peder Ebbesen Kommunikasjonsrådgiver Kulturmeglerne pederebbesen@gmail.com
Pernille Tårnes Prosjektleder Stiftelsen by:Larm pernille@bylarm.no
Pernille Elise Jørgensen Produsent Opera Østfold pernille@operaostfold.no
Peter Morrello Teknisk ansvarlig Studio O pmorrello@gmail.com
Peter Larsson Key Account Manager&Business Developer Ticketmaster peter.larsson@ticketmaster.no
Petter Vågan Festivalsjef Juba Juba-festivalen, Trondheim pettervagan@gmail.com
Ragnheidur Skuladottir Direktør Festspillene i Nord-Norge ragnheidur@festspillnn.no
Ragnhild Menes Festivalsjef Kongsberg Jazzfestival ragnhild@kongsbergjazz.no
Ragnhild Tronsmo Haugland Komponist - Festivalsjef Studio O ragnhildth@gmail.com
Rami Mazzawi Product manager Mobilise Rami@mobilise.no
Refka Kovac Produsent Interkultur refka.kovac@drammen.kommune.no
Robert Skrolsvik Produsent Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum rskrolsvik@lillestrom-kultursenter.no
Roger Solvang Daglig leder Bergen Jazzforum roger@bergenjazzforum.no
Ronny Hanssen CEO Espos Norge AS Ronny@espos.no
Roy Jahrn Holtan Fagansvarlig Norsk jazzforum roy@jazzforum.no
Runa Lunde Strindin Festivalsjef Midgardsblot / Styret NKA runa@midgardsblot.no
Sabine Glanville Teknisk Leder Stiftelsen Studentkroa i Bø tekniskleder@kroaibo.no
Sandra Harvey Artistvert leder Studentsamfunnet Driv sandra.t.harvey@gmail.com
Sandra Márjá West Festivalsjef Riddu Riđđu Festivála sandra@riddu.no
Selma Benmalek Programansvarlig Deichman Holmlia selma.benmalek@deichman.no
Sigve Prestnes Daglig leder Stageway Talent AS sigve.prestnes@stageway.no
Silje Holmen Booking ansvarlig Uhørt - Metro Sør AS silje@strogetbooking.no
Silje Buraas Kulturhusleder // Avdelingsleder Asker kulturhus silje.buraas@asker.kommune.no
Simen Herning Daglig leder ACT simen@act.as
Simen Korneliussen Daglig Leder Vill Vill Vest simen@villvillvest.no
Siril Thesen Styreleder og potet Audunbakkenfestivalen siril.thesen@gmail.com
Siv Janna Glømmi Styremedlem/Rekruttering ROCKSLO sivjanna@rockslo.no
Siw Johannessen Festivalsjef Kystkulturuka siw.johannessen@live.no
Sofie Brunvoll Leder Konsertforeningen Betong sofie@betongoslo.no
Solveig Riiser Daglig leder Miniøya solveig@minioya.no
Sophie Bergaust Vertsskapsjef / Boss mama Vinjerock / Bergaust Event sophie@bergaust.no
Stein Inge Pedersen Festivalsjef Fæsterålen / Deadline Event stein.inge@deadlinemedia.no
Steinar Kallander Booking, Promo, Billettsalg, Arrangementsvert Gamla Konsert og Scene, Red Planet Artitsformidling redplanet@gamla.no
Stian Strømseth Seniorrådgiver / NKA kursholder S Plan AS / NKA kursholder stian@splan.no
Stian Johansen Festivalsjef Rakettnatt Music and Arts Festival stian@rakettnatt.no
Stian Pedersen Produsent Riddu Riđđu Festivála stian@riddu.no
Stian Pedersen Områdeansvarlig Beitostølen Live stian@beitostolenlive.no
Stine Haugen Booking Røverstaden stine.haugen@okh.no
Stine Mari Røverdatter Økonomi HR og Miljø All Things Live Norway stiine@allthingslive.com
Svein-Egil Hernes Senior Prosjektleder Svein-Egil Hernes / Kursholder NKA svein.hernes@gmail.com
Sverre Aksel Eilertsen Bookingsjef Parkteatret sverre@parkteatret.no
Sylvia Jacobsen Product manager Mobilise sylvia@mobilise.no
Synnøve Sandnes Daglig leder/booking Terminalen Byscene AS synnove.sandnes@momentium.no
Tania Illum-Iden Prosjektleder Union Rockeklubb tania@unionrock.no
Teis Lindemark Medeier og barsjef Beitostølen Live teis@beitostolenlive.no
Terje Kongsrud Rådgiver Innlandet fylkeskommune terje.kongsrud@innlandetfylke.no
Therese Østby Haugen Produsent Moldejazz therese@moldejazz.no
Thomas Andre Valnes Salgs- og økonomisjef Øyafestivalen thomas@oyafestivalen.com
Thorbjørn Tønder Hansen Direktør og kunstnerisk leder Ultima thorbjorn@ultima.no
Timo Helmers Booking ansvarlig - Vaktbua Sjølystveien Vakt AS - Vaktbua booking@vaktbuakrs.no
Tobias Dagestad Leder av Vestfold Studentsamfunn Vestfold Studentsamfunn leder@studentsamfunnet.no
Tone Østerdal Daglig leder Norske Konsertarrangører tone@konsertarrangor.no
Tonje Spjøtvold Produsent BAKgården - Bærum kommune tonje.spjotvold@baerum.kommune.no
Tonje Sørdal Markedssjef Fredvikafestivalen tonje@fredvika.no
Tonje Andersen Markedssjef Stiftelsen by:Larm tonje@bylarm.no
Tormod Gangfløt Rådgiver Ukm viken tormodga@viken.no
Tove Elisabeth Nystrand Økonomiansvarlig Rockeklubben i Porsgrunn toveelisabethn@gmail.com
trine fosserud Artistvertskap, styremedlem Audunbakkenfestivalen trinefosserud@gmail.com
Trond Moe-Larsen Daglig leder MØST trond@mxst.no
Trude Storheim Festivalsjef/ dagleg leiar Vossa Jazz trude@vossajazz.no
Vasil Gjuroski PR- og bookingsjef DRIV booking@driv.no
Øyunn Viken Daglig leder Kultur Vest oyunn@kulturvest.no

Antall: 245