Fornavn Etternavn E-post Firma Kategori
Renate Thauland jazzvesen@gmail.com Helårsarrangør
Anders Snortheimsmoen as@sikkerhetsledelse.no Innleder
Ida Wikøren herminewikoren@gmail.com Annen
Espen Aleksander Pedersen pr@uga.no StudentUGA i Agder Helårsarrangør
Synnøve Sandnes synnove.sandnes@momentium.no Terminalen Byscene Helårsarrangør
Guttorm Andreasen guttorm.andreasen@gmail.com AGENT 99 Helårsarrangør
Mikael Pedersen mikaelsinepost@gmail.com Aktive Studenters Forening Helårsarrangør
Ragnhild Marie Bjurholt rmbjurholt@gmail.com Aktive studenters forening Helårsarrangør
Gary Flowitt garyflowitt@yahoo.co.uk Archway Innleder
Ebonnie Greene garyflowitt@yahoo.co.uk Archway Gjest
Bjørn Håvard Solem bhs@arkon.no Arkon Samarbeidspartner
Frode Bjørnstad frode.bjornstad@asker.kommune Asker kulturhus Helårsarrangør
Ole Veim ole.veim@badvibes.no Bad Vibes Annen
Jan Santocono jan@bakgaarden.no BAKgårdenfestivalen Festival
Børge Hoseth borge@bakgaarden.no BAKgårdenfestivalen Festival
Stig Gudmundsen sgudmund@online.no BAKgårdenfestivalen Festival
Jon Vu-Yen Nguyen jon@bakkefestivalen.no Bakkefestivalen Festival
Christina Stokke christina@bakkefestivalen.no Bakkefestivalen Festival
Roger Lygre Solvang roger@bergenjazzforum.no Bergen Jazzforum Helårsarrangør
Øyunn Viken oyunn.viken@gmail.com Bergen Jazzforum Helårsarrangør
Eyvind Brox eyvind@blaaoslo.no Blå Helårsarrangør
Johan Kristian Berntsen berntsen@kaizerscrew.com Blåfrostfestivalen Festival
Trine Kristensen trikri@vgs.nfk.no Blåfrostfestivalen Festival
Øivind Holthe oivindholthe@mac.com Blåfrostfestivalen Festival
Guri Ramsvik Fastvold guri@blaafrost.no Blåfrostfestivalen Festival
Inger Lise Holen ingerlise.holen@gmail.com Bluebox Helårsarrangør
Lene Lauvdal ll@buenkulturhus.no Buen kulturhus Helårsarrangør
Egil Bye Damsgård egil@bukta.no Bukta - Tromso Open Air Festival Festival
Martin Lund avendir@gmail.com Bukta - Tromso Open Air Festival Festival
Marie Sofie Mikkelsen mikkelsen.msl@gmail.com Bukta - Tromso Open Air Festival Festival
Karoline Storjord karoline.storjord@gmail.com Bukta - Tromso Open Air Festival Festival
Mina Evenrud mina@bylarm.no by:Larm Festival
Astrid Fuglevaag astrid@bylarm.no by:Larm Festival
Ulrich Bang Sørensen ulrich@byscenen.no Byscenen Helårsarrangør
Thomas Denstad thomas@dbcontrol.no dBcontrol Norge Samarbeidspartner
Marte Gravem Isaksen marte@1813.no Det Norske Studentersamfund Helårsarrangør
Sofie Brunvoll manicmonday@studentersamfundet.no Det Norske Studentersamfund Helårsarrangør
Jan Kenneth Transeth jan@karmakosmetix.com Dirty Old Town AS Helårsarrangør
Mira S. Thorsen svartnes@gmail.com Dirty Old Town AS Helårsarrangør
Ingunn B. Engen ingunn@bengen.no Dirty Old Town AS Helårsarrangør
Karoline Moe Cafegeneralen@gmail.com Dirty Old Town AS Helårsarrangør
Magnus Arnkværn magnus@hes.no Drøbakfestivalen AS Festival
Inni Mowinckel hallo@eggstock.no Eggstockfestivalen Festival
Louise Prestgard louise@bvd.no Elvefestivalen Drammen Helårsarrangør
Kristine Karlsen kristine@emblafestivalen.no Emblafestivalen Festival
Pernille Elverhøy Tårnes pernille@emblafestivalen.no Emblafestivalen Festival
Morten Storhaug morten@emerchandise.no Emerchandise AS Samarbeidspartner
Steinar Litland steinar@emerchandise.no Emerchandise AS Samarbeidspartner
Yngvild Kristensen post@energimolla.no EnergiMølla Helårsarrangør
Nina Skarseth Kleven nina@energimolla.no EnergiMølla Helårsarrangør
Morten Skou morten@espos.no Espos Norge AS Samarbeidspartner
Ronny Hanssen ronny@espos.no Espos Norge AS Samarbeidspartner
Johannes Øvland johannes@espos.no Espos Norge AS Samarbeidspartner
Daidalos Dahle daidalos@festidalen.no Festidalen Festival
Mariann Bjørnelv mariann@folken.no Folken Helårsarrangør
Sverre Gaupås styret@folken.no Folken Helårsarrangør
Helene Voldner helene.voldner@kul.oslo.kommune.no Furuset bibliotek og aktivitetshus Helårsarrangør
Eirik Kjellsen eirik.kjellsen@kul.oslo.kommune.no Furuset bibliotek og aktivitetshus Helårsarrangør
Maria Voss marvos@drmk.no G60 Festival
Remi Tystad remi@glopperock.no Glopppen Musikkforum-Glopperock Helårsarrangør
Adelina Laiq adelina@granittrock.no Granittrock Festival
Magnus Rønning magnus@granittrock.no Granittrock Festival
Harald Carlsen haraldc@gmail.com Havnafestivalen Festival
Morten Johansen morten@arcticevent.no Havnafestivalen Festival
Jørn Erik Bosness Winther haraldc@gmail.com Havnafestivalen Festival
Raymond Værnes raymond.varnes@gmail.com Havnafestivalen Festival
Tommy Andersen tommy@hoopla.no Hoopla AS Samarbeidspartner
Matias Aalberg maa@hoopla.no Hoopla AS Samarbeidspartner
Mia Weisser mw@hoopla.no Hoopla AS Samarbeidspartner
Mehrvan Emami mehrvan@hulen.no Hulen Helårsarrangør
Martin Midtbø Rokkones arrangementansvarlig@hulen.no Hulen Helårsarrangør
Putte Svensson Sahlin putte.svensson@rockcity.se Hultsfredsrebellen Innleder
Anders Ugmod ugmodbakkeprod@gmail.com Human Mote Innleder
Grim Alexander Svanes grim@ibsenhuset.no Ibsenhuset Helårsarrangør
Geir Stokke g.stokke@gmail.com Imperiet AS Helårsarrangør
Marit Stokkenes marsto@drmk.no Interkultur Helårsarrangør
Guro Furunes Pettersen guro@jubajubafestival.no Juba Juba AS Festival
Jørgen Aass jorgen@jaass.no Jørgen Aass AS Annen
Kenneth Tangnes kenneth@kontraoslo.no Kontra Oslo AS Innleder
Dita Pruse kk-leder@kroaibo.no Kroa i Bø Helårsarrangør
Trym Grydeland booking@kroaibo.no Kroa i Bø Helårsarrangør
Magnus Annweiler markedssjef@kroaibo.no Kroa i Bø Helårsarrangør
Kim Alexander Holmøy kimalex@kulturhusetioslo.no Kulturhuset i Oslo Helårsarrangør
Håvard Hellhog Johansen havard@kulturhuset.tr.no Kulturhuset i Tromsø Helårsarrangør
John Bekkelund johnb@kulturhuset.tr.no Kulturhuset i Tromsø Helårsarrangør
Birgitta Ericsson be@ostforsk.no Kunnskapsverket Innleder
Robert Skrolsvik rskrolsvik@lillestrom-kultursenter.no Lillestrøm Kultursenter Helårsarrangør
Guro Berntsen gberntsen@lillestrom-kultursenter.no Lillestrøm Kultursenter Helårsarrangør
Christian Schøyen christian@livenation.no Live Nation Helårsarrangør
Anne Linn Schärer annelinn@krast.no Livestock Event Festival
Klara Thoresen klara@livestockfestivalen.no Livestock Event Festival
Kenan Novic Kenan@lund-gruppen.no Lund Gruppen Arrangement Festival
Eirin Sandstad eirin@mablisfestivalen.no Mablisfestivalen Festival
Birte Nettelhorst Bærheim birte@mablisfestivalen.no Mablisfestivalen Festival
Cristoffer Paulshus cristoffer@maakeskrik.no Måkeskrik Festival
Cathrine Sørensen cathrine@maakeskrik.no Måkeskrik Festival
Runa Lunde Strindin runa.strindin@gmail.com Midgardsblot Metal Festival Festival
Henriette Aaberg henriette@rockaway.no Midgardsblot Metal Festival Festival
Ronny Stokke ronny@momentium.no Momentium AS Helårsarrangør
Stine Sannerud sansti@hotmail.com Morodalsfestivalen Festival
Marthe Dammen lambiin@hotmail.com Morodalsfestivalen Festival
Ole Johan Lillegaard olejohan.lillegaard@gmail.com Munkebusiness arr. forening Helårsarrangør
Daniel Engen danielengenproductions@gmail.com Musikkfest Stavanger Festival
Eirik Solbakk eirik.solbakk@stavanger.kommune.no Musikkfest Stavanger Festival
Rhiannon Hovden Edwards rhiannon@utstyrsordningen.no Musikkutstyrsordningen (MUO) Annen
Nina Popperud nina@utstyrsordningen.no Musikkutstyrsordningen (MUO) Annen
Karen Sofie Sørensen karensofie@brak.no NKA/ Brak NKA styret
Herman Ekle Lund herman@lund-gruppen.no NKA/ Elvefestivalen i Drammen NKA styret
Alexandra Archetti Stølen alexandra@osloworld.no NKA/ Oslo World NKA styret
Limita Lunde limita@parkteatret.no NKA/ Parkteatret Scene NKA styret
Bo Hustoft bo@rockefeller.no NKA/ Rockefeller NKA styret
Jon Gotteberg jon.gotteberg@sia.no NKA/ SiA Kultur/ Sørveiv NKA styret
Thomas Litangen thomas@pottogpanne.no NKA/ Trevarefest NKA styret
Birgitte Mandelid birgitte@oyafestivalen.com NKA/ Øyafestivalen NKA styret
Thomas Borgvang thomas@nordicbeats.com Nordic Beats Helårsarrangør
Chris Collings chris@nordicbeats.com Nordic Beats Helårsarrangør
Anni Syrjäläinen annsyr@norden.org Nordisk kulturfond Samarbeidspartner
Katrine Balle Hvidberg kathvi@norden.org Nordisk kulturfond Samarbeidspartner
Hanne Rekdal Hanne.Rekdal@kulturradet.no Norsk Kulturråd Invitert gjest
Anders Tangen anders@konsertarrangor.no Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Andreas Sørensen andreas@konsertarrangor.no Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Anette Rønneberg Lindskog anette@konsertarrangor.no Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Mariann Skjerdal mariann@konsertarrangor.no Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Torbjørn Valum torbjorn@konsertarrangor.no Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Guri Hummelsund gurigogo@gmail.com Norske Konsertarrangører (NKA) NKA
Helge Bro Matland helge.bro@gmail.com Norske Konsertarrangører (NKA) NKA styret
Tone Østerdal tone.osterdal@afk.no Norske konsertarrangører (NKA) NKA styret
Kjell Arne Aamodt Kelly@norwayrocklive.no Norway Rock Live Festival
Anita Sindeland Anita@norwayrocklive.no Norway Rock Live Festival
Mari Beate Sannes mari.beate@gmail.com Notodden Blues Festival Festival
Isaksen Glenn Glenn.Isaksen89@gmail.com Notodden Blues Festival Festival
Eva Graf-Andresen eva.graf-andresen@olavshallen.no Olavshallen Helårsarrangør
Siri Foss siri.foss@olavshallen.no Olavshallen Helårsarrangør
Kristian Sander Presterud kristian@palmesus.com Palmesus Festival
Anders Iglebekk anders@palmesus.com Palmesus Festival
Alexander Furnes alexander@palmesus.com Palmesus Festival
Harald Christiansen aflottorp@gmail.com Palmesus Festival
Patrick Wharton patrick@upstage.no Palmesus Festival
Silje Holmen silje@palmesus.com Palmesus Festival
Ingrid Stenersen ingrid_stenersen@hotmail.com Palmesus Festival
Elisabeth Vikanes evikanes@gmail.com Palmesus Festival
Helena Tag Bøhn helena@stealthmusic.no Palmesus Festival
Elise Berg elise.berg@icloud.com Palmesus Festival
Freddie Johansen Freddiemedhusa@hotmail.com Palmesus Festival
Morten Evenbye morten.evenbye@gmail.com Palmesus Festival
Marion Skogseth Bjørsvik marion@palmesus.com Palmesus Festival
Tomine Evenbye tomine.evenbye@gmail.com Palmesus Festival
Claus Pedersen claus@palmesus.com Palmesus Festival
Per Christian Aastveit perchristianaastveit@gmail.com Palmesus Festival
Steinar Schenk Steinarschenk@gmail.com Palmesus Festival
Valera Kristiansen Info@mgmtkristiansen.com Palmesus Festival
Per Flodin per.flodin@live.no Palmesus Festival
Charlie Rønneseth Rønneseth charlie@pangevent.no Palmesus Festival
Marte Strand marte@happyprojects.no Palmesus Innleder
Ketil Børstein Stensrud ketil@palmesus.com Palmesus Innleder
Gøran Aamodt goran@parkenfestivalen.no Parkenfestivalen Festival
Stig Kaspersen stig@parkenfestivalen.no Parkenfestivalen Festival
Cecilie Vikan cecilie@parkenfestivalen.no Parkenfestivalen Festival
Dan-Michael Danino kjimbiffy@gmail.com Parkteatret Bar Innleder
Mads Hatlevik mads@pblikum.no Pblikum AS Helårsarrangør
Maria Carmona maria@pipfest.no Piknik i Parken Festival
Helge Handeland helge@braak.no Promoted by BRAAK Helårsarrangør
Bård Flikke flikke@pstereo.no Pstereo NKA styret
Merete Moum Lo merete@pstereo.no Pstereo Festival
Aleksander Schei aleks@pstereo.no Pstereo Festival
Guro Marøy Ulvestad guro.ulvestad@pstereo.no Pstereo Festival
Gaute William Karlsson gaute@pstereo.no Pstereo Festival
Henry Leeves henry@rakettnatt.no RakettNatt Festival
Elisabeth Ingebrigtsen elisabethsi@icloud.com RakettNatt Festival
Ann-Isabel Algera isabel@rakettnatt.no RakettNatt Festival
Martine Lødding martine.loedding@gmail.com RakettNatt Festival
Hallvar Agersborg hallvar@rakettnatt.no RakettNatt Festival
Stian Johansen stian@rakettnatt.no RakettNatt Festival
Siri Børs-Lind siri@rakettnatt.no RakettNatt Festival
Finn Wollebæk finn.wollebaek@no.redbull.no Red Bull Norway AS Innleder
Nicolai Brenna Ertzeid nicolai@rekordfestivalen.no Rekordfestivalen Festival
Silje Rosvold Brustad siljerbrustad@gmail.com Rekordfestivalen Festival
Carina Olaussen frivillig@rekordfestivalen.no Rekordfestivalen Festival
Kenneth Fyhn kenneth@fyhn.info Rekordfestivalen Festival
Jørund Pedersen joerund@gmail.com repost.no Annen
Christian Due christian@riggpartner.no Riggpartner AS Samarbeidspartner
Rune Valle Tangen rune@rockefeller.no Rockefeller Helårsarrangør
Pernille Olestad Jensen pernillej@rockefeller.no Rockefeller Helårsarrangør
Tove Nystrand toveelisabethn@gmail.com Rockeklubben i Porsgrunn Helårsarrangør
Marius Abrahamsen mariusabrahamsen@hotmail.com Rockeklubben i Porsgrunn Helårsarrangør
Lene Jordbrudal lene.jo@online.no Rockeklubben i Porsgrunn Helårsarrangør
Erik Fosland erik@rockslo.no ROCKSLO Helårsarrangør
Miriam Nabunya miriam@rockslo.no ROCKSLO Helårsarrangør
Trym Myra trym@rockslo.no ROCKSLO Helårsarrangør
Jon Sigurd Jakobsen jon@sossecurity.no S.O.S Security AS Samarbeidspartner
Tom Andreas Kristensen tomandreas@samsen.com Samsen Kulturhus, Kristiansand kommune Helårsarrangør
Roy Skaardal royskaardal@gmail.com Setr Helårsarrangør
Toffen Gunnufsen toffen@skral.no Skral Festival Festival
Magni Sørløkk magni@spellemann.no Spellemann Innleder
Line Eger-Heed lhee@fredrikstad.kommune.no St.Croix-huset, Fredrikstad Kommune Helårsarrangør
Martha Lyse martha@star-rogaland.no STAR Annen
Bjørg Ellen Hauge BjorgEllen.Hauge@stavanger-konserthus.no Stavanger Konserthus Festival
Per-Harald Nilsson phn@stavanger-konserthus.no Stavanger Konserthus Helårsarrangør
Truls Liang truls@kongsbergjazz.no Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival Festival
Celina Bommen Stokes celina@kongsbergjazz.no Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival Festival
Mina Jønnum Grimnes truls@kongsbergjazz.no Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival Festival
Tone Christoffersen tone@stormen.no Stormen Konserthus Helårsarrangør
Andreas Lea andreas@stormen.no Stormen Konserthus Helårsarrangør
Gjermund Næss gjermund.gbn@gmail.com Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Axel Stai axel.stai@samfundet.no Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Kaveh Kawousi kavehk58@gmail.com Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Eirik Angård eirika93@gmail.com Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Thale Bratterud Aunaas thalebaunaas@gmail.com Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Gabriel Alfnes gabrielberntsen@gmail.com Studentersamfundet i Trondhjem Helårsarrangør
Maria Hardang daglegleiar@meieriet.no Studenthuset Meieriet Helårsarrangør
Stian Sunde booking@meieriet.no Studenthuset Meieriet Helårsarrangør
Mathias Strand Rud ugatv@uga.no StudentUGA i Agder Helårsarrangør
Marita Isaksson marita.isaksson@svensklive.se Svensk Live Gjest
Anna Willrodt anna@sorf.no Sørveiv Festival
Idar Skoie prod@sorveiv.no Sørveiv Festival
Johanne Moen Jensen johanne@sorveiv.no Sørveiv Festival
Liucija Ridikaite billett@sorveiv.no Sørveiv Festival
Sondre Olsen Sondre.ralon@gmail.com Sørveiv Festival
Lars Tefre Baade lars.baade@theosloway.no TheOsloWay Innleder
Dag Frode Algerøy dag.algeroy@ticketco.net TicketCo Norge Samarbeidspartner
Barbro Matre barbro.matre@ticketco.net TicketCo Norge Samarbeidspartner
Julius Bjørneboe julius@ticketmaster.no Ticketmaster Norge Samarbeidspartner
Kjetil Aarseth kjetil@tikkio.com Tikkio AS Samarbeidspartner
Ole-Kristian Jørgensen Honerud ole-kristian.honerud@drangedal.kommune.no Tokestua kultursal Helårsarrangør
Kenneth Bjerga kennethb@touscene.com Tou Scene Helårsarrangør
Peter Robertsen johan@trashpop.no TrashPop Helårsarrangør
Rita Louise Haugeland rita@trashpop.no TrashPop Helårsarrangør
Chris Allan Simonsen chris@trigger.no Trigger Innleder
Markus Mortveit Sletten markussletten@gmail.com Trondheim Calling Festival
Jim Marthinussen jim@trena.net Trænafestivalen Festival
Maila Abanil Vatnøy maaila@hotmail.no UFLAKKS Helårsarrangør
Irenea Natås ireneanataas@hotmail.com UFLAKKS Helårsarrangør
Aasmund Sandland aasmund@uhortistroget.no Uhørt Helårsarrangør
Laurent Vacarisas laurent@strogetbooking.no Uhørt Helårsarrangør
Kristina Sletten Kristina@unionrock.no Union Rock Helårsarrangør
Annveig Dullum annveig.d@gmail.com Våryr-festivalen/ Studentsamskipnaden i Innlandet Festival
Sofie Johansen Sofier.johansen@gmail.com Våryr-festivalen/ Studentsamskipnaden i Innlandet Festival
Martha Antonette Solli martha.a.solli@gmail.com Våryr-festivalen/ Studentsamskipnaden i Innlandet Festival
Thomas Eikeland eikelandthomas@gmail.com Våryr-festivalen/ Studentsamskipnaden i Innlandet Festival
Haaken Dobloug haaken.dobloug@gmail.com Våryr-festivalen/ Studentsamskipnaden i Innlandet Festival
Henrik Lysell henrik.lysell@gmail.com Vervenfestivalen Festival
Fredrik Fagerli Dahle fredrik@artilleriverkstedet.no Vervenfestivalen Festival
Roar Larsen roar_larsen89@hotmail.com Vervenfestivalen Festival
Stian Strømseth stian@safecrowds.no Villmarksrock / Safe Crowds Innleder
Julie Forchhammer julieforchhammer@gmail.com Vinjerock AS Festival
Ingebjørg Blomlie Müller ingebjorg@vinjerock.no Vinjerock AS Festival
Boye Olav Skøre faktura@vinjerock.no Vinjerock AS Festival
Bjørn Torjus Hanssen bjorn@visitsvalbard.com Visit Svalbard Helårsarrangør
Timo Helmers timo@vividpostrock.no VIVID. a post_rock festival Festival
Einar Brattlie einbra@gmail.com Østkanten Bluesklubbb Helårsarrangør
Arne Øvrevik arne.johan.ovrevik@sia.no Østsia Helårsarrangør
Esben Mogensen arne.johan.ovrevik@sia.no Østsia Helårsarrangør
Tiril Aasarmoen arne.johan.ovrevik@sia.no Østsia Helårsarrangør
Joshua Hedvald bar@bluebox.no Østsia Helårsarrangør
Anette Bylund anette.bylund@sia.no Østsia Helårsarrangør
Thomas Andre Valnes thomas@oyafestivalen.com Øyafestivalen Festival
Tord Krogtoft tord@oyafestivalen.com Øyafestivalen Festival
Fredrik Mortensen fredrik@oyafestivalen.com Øyafestivalen Innleder

Antall: 258