Fornavn Etternavn Tittel Firma E-post
Hannah Wozene Kvam Rådgiver Akershus fylkeskommune hannahkvam@gmail.com
Bjørn Håvard Solem Daglig leder Arkon bhs@arkon.no
Frode Bjørnstad Programansvarlig Asker kulturhus frode.bjornstad@asker.kommune.no
Dag Sigmund Johansen Daglig Leder Athletic Live - Athletic Sound dagsigmund@athleticsound.no
Tonje Spjøtvold Produsent BAKgården - Sandvika tonje.spjotvold@baerum.kommune.no
Jan Santocono Daglig leder / Festivalsjef Bakgården Harstad AS jan@bakgaarden.no
Børge Hoseth Produsent Bakgården Harstad AS borge@bakgaarden.no
Svanhild Landvik Booking/Klubb- & Markedsføringsansvarlig Blå landvik@blaaoslo.no
Ingrid Bones Booking- og markedsførings-assistent Blå ingrid@blaaoslo.no
Guri Ramsvik Fastvold Produsent Blåfrostfestivalen guri@blaafrost.no
Øivind Holthe Festvalsjef Blåfrostfestivalen oivindholthe@mac.com
Stian André Sakariassen Olsen Grafisk design Blåfrostfestivalen stian.a.olsen@icloud.com
Elise Hessevik Prosjektleder Brak elise@brak.no
Inni Mowinckel Prosjektmedarbeider Brak inni.mowinckel@gmail.com
Egil Damsgård Festivalsjef/Daglig Leder Bukta - Tromsø Open Air Festival egil@bukta.no
Guttorm Sørensen Produsent Bukta - Tromsø Open Air Festival guttorm@bukta.no
Jon Vu-Yen Nguyen Kommunikasjonsansvarlig Byscenen jon@byscenen.no
Hanne Vasshus Produsent Creo hanne@hannevasshus.com
André Titland Salgssjef Det Norske Studentersamfund - Chateau Neuf andre.titland@studentersamfundet.no
Linn Cecilie Andresen Daglig leder Det Norske Studentersamfund - Chateau Neuf dagligleder@neuf.no
Wilfred Vuillaume Avdelingsleder Fritid og Interkultur Drammen kommune wilfred.vuillaume@drmk.no
Knut Harald Pleym Daglig leder Drammen Scener AS knut@drammenscener.no
John Eivind Meland Produsent Drammen Scener AS - Union Scene john@drammenscener.no
Ragnhild Severeide Festivalsjef Eggstockfestivalen hallo@eggstock.no
Louise Winness Prestgard Festivalsjef Elvefestivalen og Globus louise@bvd.no
Morten Storhaug Daglig Leder Emerchandise AS morten@emerchandise.no
Steinar Litland Salgssjef Emerchandise AS steinar@emerchandise.no
Nina Kleven Daglig leder Energimølla nina@energimolla.no
Kjetil Lurås Bookingansvarlig Energimølla kjetil@energimolla.no
Ronny Hanssen Daglig leder Espos Norge AS ronny@espos.no
Johannes Øvland Markedssjef Espos Norge AS johannes@espos.no
Morten Skou Salgssjef Espos Norge AS morten@espos.no
Una Kolle Festivalsjef Festidalen una@festidalen.no
Hermann Ørn Vidarsson festivalsjef Festningen AS hermann@event-selskapet.no
Rachel Nordtømme Kommunikasjon- og markedsansvarlig Festningen AS rachel@festningen.no
Eirik Brevik Sponsorkoordinator Festningen AS eirik@event-selskapet.no
kristian Simonsen Serveringsansvarlig Festningen AS kristian@event-selskapet.no
Caroline Østevik Andersen Driftsleder Foynhaven AS caroline@focuspro.no
Kari Houth Fjellseth Festivalsjef Fredvikafestivalen kari@fredvika.no
Ketil Hvindenbråten partneransvarlig Fredvikafestivalen ketil@fredvika.no
Tonje Hjelmerud Sørdal Markedsansvarlig Fredvikafestivalen tonje@fredvika.no
Stein Inge Pedersen Festivalsjef Fæsterålen - Deadline Event stein.inge@deadlinemedia.no
Anette Gulliksen Gjone Artistansvarlig Gamlebyen Kulturhus anette@maanefestivalen.no
Nora Gangfløt Markedsansvarlig Gamlebyen Kulturhus nora@maanefestivalen.no
Ørjan Strand Daglig leder Gatafestivalen orjan@gatafestivalen.no
Rune Kristian Haugen Produsent Hamar kulturhus rune.haugen@hamar.kommune.no
Morten Johansen Daglig Leder Havnafestivalen post@havnafestivalen.no
Raymond Værnes Økonomi Havnafestivalen post@havnafestivalen.no
Matias Aalberg Key Account Manager Hoopla AS maa@hoopla.no
Leyla Zandi Leder Hulen Leyla.zandi@gmail.com
Sara Marja Guttorm Arrangementansvarlig Hulen sara@hulen.no
Sarah Winona Sortland Promotion / PR and Management Indianer sarah@indianer.nu
Marit Over-Rein Stokkenes Kulturkonsulent Interkultur marsto@drmk.no
Bente Bårseth Leder Jæren Bluesklubb leder@jaerenbluesklubb.no
Karina Næss Trosdahl Daglig leder / Festivalsjef Kadetten musikkfestival karina@kadetten.no
Karoline Nordby Daglig leder Kafésynk karoline.nordby80@gmail.com
Jens Jepsen Daglig leder Klaverfabrikken jepsen@klaverfabrikken.dk
Julie Forchhammer Klimakultur julieforchhammer@gmail.com
Celina Stokes Prosjektleder Kongsberg Jazzfestival celina@kongsbergjazz.no
Bjørn Schirmer-Nilsen Gruppeleder Kongsberg Jazzfestival bjornschirmer@gmail.com
Jenny Ulleland Musikksjef Kulturhuset i Oslo jenny@kulturhusetioslo.no
Marie Løvgren Stenersen Daglig leder Kulturhuset Stabekk Kino marie@stabekkino.no
Kristine Lunde-Tellefsen Rådgiver Kulturrådet klte@kulturradet.no
Maren Todal Styremedlem Livestock maren.t@livestockfestivalen.no
Eirin Sandstad Daglig leder Mablisfestivalen eirin@mablisfestivalen.no
Birte Nettelhorst Bærheim Festivalsjef Mablisfestivalen birte@mablisfestivalen.no
Arnt-Ivar Naustdal Festivalsjef Malakoff Rockfestival arntivar@malakoff.no
Marius Severin Syversen Frivilligansvarlig Månefestivalen marius.syversen@maanefestivalen.no
Mel Larsen Rådgiver & Coach Mel Larsen & Associates hello@mellarsen.com
Bjørn Hagerup Røken Dagleg leiar Mellombels hagerup.roken@gmail.com
Cor Hospes Creative director Merkjournalisten cor@corhospes.nl
Rami Mazzawi Product manager festival & culture Mobilise rami@mobilise.no
Therese Østby Haugen Produsent Moldejazz therese@moldejazz.no
Leif Oskar Helseth Restaurantsjef Moldejazz leifoskar@moldejazz.no
Stine Sannerud Festivalsjef Morodalsfestivalen post@morodalsfestivalen.no
Bibbi Skogjolt Styremedlem Morodalsfestivalen bibbis@online.no
Kine Skolbekken Styreleder Morodalsfestivalen kinest@online.no
Daniel Engen Festivalsjef Musikkfest Stavanger post@engenprod.no
Karen Sofie Sørensen Daglig leder Musikkutstyrsordningen karensofie@utstyrsordningen.no
Kjetil F. Wevling Fagansvarlig Musikkutstyrsordningen kjetil@utstyrsordningen.no
Nina Popperud Saksbehandler/rådgiver Musikkutstyrsordningen nina@utstyrsordningen.no
Astrid Fuglevaag Administrasjonsansvarlig Musikkutstyrsordningen astrid@utstyrsordningen.no
Andreas Feen Sørensen Rådgiver kommunikasjon og marked NKA andreas@konsertarrangor.no
Mariann Skjerdal Administrasjonskoordinator NKA mariann@konsertarrangor.no
Tone Østerdal Daglig leder NKA tone@konsertarrangor.no
Anders Tangen Arrangørfaglig seniorrådgiver NKA anders@konsertarrangor.no
Nyaling Saidy Kiil Arrangørfaglig rådgiver NKA nyaling.kiil@gmail.com
Berit Vordal Prosjektleder NKA berit@konsertarrangor.no
Svein Terje Pisani Førland Styremedlem Norsk Bluesunion svein@norskolje.museum.no
Aleksander Haugen Prosjektansvarlig Norsk jazzforum aleksander@jazzforum.no
Runar Todok Samfunnskontakt Norsk Musikkråd runar.todok@musikk.no
Mari Beate Sannes Festivalkoordinator Notodden Blues Festival mari@bluesfest.no
Geir Olaf Oterholt Nestleder artist Notodden Blues Festival geir.olaf@bluesfest.no
Joakim Weibull NK og arrangementssjef Olavsfestdagene i Trondheim joakim.weibull@olavsfest.no
Ida Kvithammer Billett, sponsor og markedskoordinator Olavsfestdagene i Trondheim ida@olavsfest.no
Elisabeth Bekken Vikanes Fagansvarlig sosiale medier OMG-Oculos AS elisabeth.vikanes@omgoculos.no
Pernille Elise Jørgensen Koordinator Opera Østfold pernille@operaostfold.no
Malin Østli Markedsansvarlig og produsent for barn og unge Opera Østfold malin@operaostfold.no
Linn Thomassen Daglig Leder Parkbiografen linn@parkbiografen.no
Marte Refsdal Marked/PR Parkbiografen mrefsdal@hotmail.com
Sverre Aksel Eilertsen Bookingansvarlig Parkteatret Scene sverre@parkteatret.no
Dan-Michael Danino Daglig leder / Styreleder Parkteatret Scene dan@parkteatret.no
Morten Evan Smith Daglig Leder Petrology morten@petrology.no
Bård Flikke Festivalsjef Pstereo flikke@pstereo.net
Merete Moum Lo Daglig leder/vara styremedlem Pstereo/NKA merete@pstereo.no
Tor André Moritsgard Daglig leder Rabalderfestivalen - Molde Barnefestival AS tor@rabalderfestivalen.no
Anders Leikarnes Aktivitetsansvarlig Rabalderfestivalen - Molde Barnefestival AS tor@rabalderfestivalen.no
Espen Helseth Markedsansvarlig Rabalderfestivalen - Molde Barnefestival AS tor@rabalderfestivalen.no
Åsa Paaske Gulbrandsen Produsent Rabalderfestivalen - Molde Barnefestival AS tor@rabalderfestivalen.no
Eivind Fadnes Festivalsjef Rabalderfestivalen - Molde Barnefestival AS tor@rabalderfestivalen.no
Werner Fredriksen Seniorrådgiver Rådet for psykisk helse Werner@psykiskhelse.no
Siri Børs-Lind Arenasjef Rakettnatt siri@rakettnatt.no
Martine Lødding Frivilligkoordinator Rakettnatt Martine.Loedding@gmail.com
Stian Johansen Festivalsjef Rakettnatt stian@rakettnatt.no
Marte Gravem Isaksen Kommunikasjonssjef Rakettnatt marte@rakettnatt.no
Rebekka Tanke Scenemester Rakettnatt rebekka@winterlandfestival.no
Kristoffer Mathiasen Driftsansvarlig Rakettnatt kristoffer@completesecurity.no
Mads Strøm Hansen Leder Festivalsentral Rakettnatt madsstro@gmail.com
Hans Bjørnar Tunheim Tingeansvarleg Ranglerock hb.tunheim@gmail.com
Anette Larsen Bognø Director of Events Region Stavanger anette.larsen@regionstavanger.com
Stine Lind-Isaksen Prosjektleder Regionalt Aktivitetssenter stine.lind-isaksen@baerum.kommune.no
Christian Due Partner Riggpartner AS christian@riggpartner.no
Lena Jannicke Brodal Produksjonsleder Riksscenen lena@riksscenen.no
Fredrik Falch Informasjonsleder Riksscenen fredrik@riksscenen.no
Ane Carmen Roggen Daglig leder Riksscenen ane@riksscenen.no
Marte Dimmen Prosjektleder/ arrangementsansvarlig/drift Rockefeller Auditorium AS marte@rockefeller.no
Rune Valle Tangen PR- og markedsansvarlig Rockefeller Auditorium AS rune@rockefeller.no
Heidi Bekkevold Leder Rockeklubben i Porsgrunn heidi.derby@gmail.com
Danny Valle Johannessen Frivillig Rockeklubben i Porsgrunn heidi.derby@gmail.com
Erik Fosland Styreleder ROCKSLO erik@rockslo.no
Miriam Matsson Markedsføringsansvarlig ROCKSLO matsson@rockslo.no
Espen Pedersen Filmfotograf ROCKSLO espen@rockslo.no
Trym Myra Produksjonsansvarlig ROCKSLO trym@rockslo.no
Siv Janna Glømmi Rekruteringsansvarlig ROCKSLO sivjanna@rockslo.no
Gry Østrått Sædberg Markedssjef Sandnes Kunst- og Kulturhus goes@sandnes-kulturhus.no
Kjersti Rui Nygard produksjonsleder Sandnes kunst- og kulturhus KF krn@sandnes-kulturhus.no
Anette Bylund Prosjektleder og bookingansvarlig SiA Kultur anette.bylund@sia.no
Thomas Digervold Festivalleiar Siderfesten Thomas@siderfesten.no
Alf Warloe Christophersen Festivalsjef Skånevik Bluesfestival adm@skaanevik-blues.com
Toffen Gunnufsen Festivalsjef Skral - Bookingssjef Kadetten Skral Festival og Kadetten toffen@skral.no
Line Eger-Heed Kulturkonsulent St.Croix-huset, Fredrikstad Kommune lhee@fredrikstad.kommune.no
Sara Jeanine Heidenstrøm Kulturkonsulent St.Croix-huset, Fredrikstad Kommune sarajeanine@gmail.com
Morten Gjersum Agent/Promotør Stageway Talent morten.gjersum@stageway.no
Ida Vaage Svee Bookingagent Stageway Talent AS ida@stageway.no
Martha Lyse Daglig leder STAR martha@star-rogaland.no
Solveig Etter Markedskoordinator Statsraaden Bar-Statsraad Lehmkuhl solveig.etter@lehmkuhl.no
Egil Karlsen Markedsansvarlig Stavanger BluesClub egil@smeltedigelen.com
Helleik Kvinnesland daglig leder Stavanger jazzforum helleik@stavangerjazzforum.no
Elise K. B. Simonsen Frivilligkoordinator med mer Stavanger jazzforum produsent@stavangerjazzforum.no
Per Hasse Andersen festivalsjef Stavanger jazzforum - Maijazz hasse.andersen@maijazz.no
Hanne Buvik produsent-produksjonsansvarlig Stavanger jazzforum - Maijazz hanne@maijazz.no
Per-Harald Nilsson Administrerende direktør Stavanger konserthus phn@stavanger-konserthus.no
Mina Evenrud Daglig leder Stiftelsen by:Larm mina@bylarm.no
Erik Egenes Prosjektleder Stiftelsen by:Larm erik@bylarm.no
Marit Johansen Kommunikasjonsansvarlig Stiftelsen by:Larm marit@bylarm.no
Mariann Bjørnelv Daglig leder Stiftelsen Folken mariann@folken.no
Jannette Aurdal Prosjektleder Stiftelsen Folken jannette@folken.no
Jon Salthe Styremedlem Stiftelsen Folken jon.salthe@gmail.com
Anne Marie Lund Styreleder Stiftelsen Folken styret@folken.no
Guro Hovind Berntsen Administrasjonssjef for salg og marked Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum gberntsen@lillestrom-kultursenter.no
Robert Skrolsvik Avdelingssjef Stiftelsen Lillestrøm Kulturforum rskrolsvik@lillestrom-kultursenter.no
Kine Kronkvist Daglig leder Stiftelsen Studentkroa i Bø kine@kroaibo.no
Laila Kynningsrud Nestleder/Prosjektleder Strenger i Gress laila.kynningsrud@gmail.com
Hege Styrvold Styreleder/Styreleder Strenger i Gress hbstyrvold@hotmail.com
Marie Slaatta PR-sjef, Kulturutvalget Studentersamfundet i Trondhjem mvslaatt@samfundet.no
Maren Hessen Booker, Kulturutvalget Studentersamfundet i Trondhjem marenhes@samfundet.no
Jonas Apeland Daglig leder Studenthuset City Scene gratang1@gmail.com
Thomas Katten Gladsø Produsent Studenthuset City Scene AS katten@studenthusetcity.no
Emma Lindhult daglig leder Studenthuset DRIV emma@driv.no
James Arden driftssjef Studenthuset DRIV james@driv.no
Mathias Remmereit Booking og produksjon Studentsamfunnet i Volda - Studenthuset Rokken Vasbotn@gmail.com
Herman Lund Styret NKA Styret NKA hermanelund@gmail.com
Silje M. F. Nilsen Kultur Konsulent Søgne Gamle Prestegård SiljeMarieFjeldbraaten.Nilsen@sogne.kommune.no
Marie Jastrey Albertsen Festivalsjef / daglig leder Sørøyrocken marie@soroyrocken.no
Kristine Louise Einan Mannskapsansvarlig Sørøyrocken kristine@soroyrocken.no
Alise Fors Administrasjonsansvarlig Sørøyrocken alisefors@gmail.com
Julius Bjørneboe Key Account Manager Ticketmaster julius@ticketmaster.no
Carlina Hitz Key Account Manager Ticketmaster carlina.hitz@ticketmaster.no
Kjetil Aarseth CEO Tikkio AS kjetil@tikkio.com
John Bekkelund Teknisk sjef Tromsø Kulturhus johnb@kulturhuset.tr.no
Mia Marlene Eriksen Produsent Tvibit mia.marlene.eriksen@tromso.kommune.no
Jonas Sivertsen Teknisk ansvarlig Tvibit jonas.sivertsen@tromso.kommune.no
Malin Isabel Guleng Booking/PR UFLAKKS Bergen malin@guleng.no
Katrine Wederhus Gjelsvik Booking/PR UFLAKKS Bergen katrinewg@gmail.com
Espen Svendsen Daglig leder Utopia Festival / Vipe Productions AS espen@utopiafest.no
Isabell Casanova Salgssjef Utopia Festival / Vipe Productions AS isabell@utopiafest.no
Michael Råknes Markedsansvarlig Vervenfestivalen - Batteri AS mraknes@gmail.com
Henrik Lysell Festivalsjef Vervenfestivalen - Batteri AS post@vervenfestivalen.no
Fredrik Dahle Produksjonssjef Vervenfestivalen - Batteri AS post@vervenfestivalen.no
Christoffer Rød Barsjef Vervenfestivalen - Batteri AS post@vervenfestivalen.no
Sigrid Skjerdal Festivalsjef Vinjerock sigridskjerdal@gmail.com
Sophie Bergaust Avdelingsleder vertsskap og frivilligsjef Vinjerock sophie@bergaust.no
Boye Skøre Områdesjef Vinjerock AS boyeskore@gmail.com
Henning Krane Bookingansvarlig musikk Youngs henning@youngs.no
Jens Andreas Storaker Bookingansvarlig event Youngs jens@youngs.no
Knut Borge Lillehjernen Østkanten Bluesklubbb knutborge@outlook.com
Einar Bratlie Storehjernen Østkanten Bluesklubbb einbra@gmail.com
Jon Gotteberg Styreleder, avdelingsleder Østsia, Bluebox, Sørveiv, NKA jon.gotteberg@sia.no
Tonje Kaada Daglig leder Øyafestivalen tonje@oyafestivalen.com
Thomas Andre Valnes Økonomi- og salgssjef Øyafestivalen thomas@oyafestivalen.com
Tom Hagerup Holm Hovedverneombud Øyafestivalen AS tom.holm@oyafestivalen.com

Antall: 201